Перша прем’єра сезону: у Кропивницькому покажуть документальну виставу про війну «Іду за Вас!»

21:09, 11 Серпня, 2021
idu10

У Кропивницькому покажуть документальну виставу «Іду за Вас», засновану на реальних подіях з життя та бойових буднів бійців 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.

Вистава буде першою прем’єрою театрального сезону 2021 – 2022. Про її особливості розповів головний режисер театру Євген Курман.
– Не поспішали ми за модою, а чекали, коли направду визріє потреба долучитися до новітнього виду театрального мистецтва – verbatim. Час настав. Не приховаю, ми хвилюємося. Та разом з тим, ми ще більше натхненні. Спілкування з бійцями 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго окрилило нас, зміцнило і зробило погляд у майбутнє більш чітким, – написав у своєму Фейсбуці режисер.

У виставі візьмуть участь чотири актори: Антон Адаменко, Ірина Ликова, Ілля Литвиненко та Євген Скрипник. Режисер постановник – Євген Курман.

– Без сумніву, вистава займе чільне місце в нашому репертуарі і промовлятиме до кожного небайдужого серця. Та документальний театр має ще й високу соціальну місію – “де страждання душі людської” – як казав Іван Карпенко-Карий, – ” тревожать кам’яні серця і, кору ледяну байдужості на них розбивши, проводить в духу слухача жадання правди, жадання загального добра”!

– Чекаємо Вас у нашому театрі імені Марка Кропивницького, – підсумував режисер-постановник вистави.

Покажуть виставу 23 серпня напередодні Дня Незалежності України. Початок о 16.00. Дізнатись деталі можна за телефонами: 050-654-99-43, 066-419-91-71.

Довідка:
Документальний театр або вербатім (від лат. verbatim) — це вид театральної вистави, що набув популярності на рубежі XX–XXI століть. Документальний театр почав аналізувати, розбирати та віддзеркалювати події сьогодення.

 

Останні новини по темі

Кропивничан запрошують на рекордний велозаїзд у вишиванках

veloprobig
Depositphotos 71025973 s 2019

На Кіровоградщині відбудеться вареник-фест

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023