Молодь з Кропивницького запрошують до участі в художньому конкурсі

11:36, 01 Лютого, 2022

З 1 лютого стартує щорічний художній конкурс «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря.

Як повідомляє Кропивницька міська рада, конкурс традиційно триватиме до  Міжнародного дня захисту дітей  і у 2022 році буде присвячений 130-річчю від дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна. Темою творчого конкурсу обрані «Пори року в художніх образах» за наступними видами: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво.

Твори для участі в конкурсі визначаються в навчальних закладах за попереднім відбором та подаються разом з анкетою-заявкою до організаційного комітету конкурсу з 1 по 30 квітня за адресою: Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна, вул. Архітектора Паученка, 89, м. Кропивницький, 25006. Телефон для довідок: (0522) 32 02 33.

У разі продовження терміну встановленого на всій території України карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, твори для участі в конкурсі подаються разом з анкетою-заявкою до організаційного комітету конкурсу в електронному вигляді за адресами електронної пошти музею: osmerkinmuseum@krmr.gov.ua та osmerkinmuseum@yahoo.com

Оцінюватиме твори конкурсантів буде компетентне журі у складі професійних художників та фахових мистецтвознавців. Співорганізатором конкурсу є обласна організація Національної Спілки художників України. Нагородження переможців конкурсу та  презентація виставки творів переможців та учасників конкурсу відбудеться 1 червня в Міжнародний день захисту дітей в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна.

***

Художній конкурс  «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей започаткований у 2016 році. За цей час його переможцями стали понад триста учасників, віком від 7 до 22 років, які отримали Дипломи, Подяки, Відзнаки членів журі та оргкомітету, а також заохочувальні призи – інструменти та матеріали творчої праці художників.

Ім’я, яке носить конкурс, належить відомому художнику і педагогу – заслуженому працівнику культури України, члену Національної Спілки художників України, лауреату обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «Національна традиція» Леоніду Івановичу Бондарю (1938-2013). Він понад двадцять років очолював дитячу художню школу в Кропивницькому, якій в 1992 році присвоїли ім’я Олександра Осмьоркіна.

Пріоритетними завданнями конкурсу є: сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості, надання можливості учням та студентам реалізації власних творчих здібностей,  виявлення та підтримка талановитої молоді і викладачів.

 

Останні новини по темі
Кінотеатри Кропивницького оновили час показу фільму «Стоп-Земля»
habar copy
Обвинуваченому в хабарництві посадовцю з Кіровоградщини загрожує до 10 років тюрми
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024