У Кропивницькому презентують книгу кропивничанина-волонтера «Остання людина»

16:08, 20 Травня, 2022

У вівторок, 24 травня, у Кропивницькому відбудеться презентація дебютної книги кропивничанина Романа Воронкова «Остання людина», кошти з продажу якої направляють на потреби армії.

Роботу над книгою Роман Воронков почав у 2007 році, а завершив рукопис у 2021 році. За словами автора, написати книгу хотілося ще в дитинстві, тому намагався запам’ятати свої мрії, щоб потім вже у щось їх «вилити».

Voronkov

«Це суміш жанрів, своєрідний коктейль, левова частка в якому віддана містиці, філософсько-етичним роздумам про прагнення людини, її можливості та ставлення до скоєного», – йдеться у рецензії.

Наразі книга видавництва «Український пріоритет» вже є на полицях книгарень «Є» та «Буки». Кошти від продажу книги Роман Воронков спрямовує на потреби Збройних Сил України. Наразі таким чином вже зібрано більше двох тисяч гривень.

Презентація книги «Остання людина» відбудеться в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка (вулиця Володимира Панченка, 6/15) 24 травня о 15:00.

Останні новини по темі
Одноразову допомогу переселенцям видаватимуть на залізничних вокзалах
poizd dutuna
ekologiya 15
Прокурори області збирають докази військових злочинів росії (ФОТО)
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024