Буде до мурашок! Арсен Мірзоян 27 листопада вразить Кропивницький

16:40, 18 Листопада, 2022

Один із найхаризматичніших співаків України Арсен Мірзоян скоро з великим концертом виступить у Кропивницькому.

 

27 листопада о 19.00 у філармонії подарує глядачам дві години шаленого драйву, справжньої чоловічої лірики, яскравого світлового шоу, фантастичної атмосфери і вражаючих прем’єр.

На додачу – традиційно буде багато спілкування із публікою, а також всі улюблені пісні з попередніх альбомів Арсена Мірзояна: «Бувай, малий», «Вінні-Пух», «Королева», «Джеральдіна», «Паперовий сніг», «Подружка» та багато інших.

«Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно!» – обіцяє Арсен Мірзоян.

2 Arsen Mirzoyan

 

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. Арсен Мірзоян – по-справжньому унікальне явище української сцени. Артист, який як ніхто інший, вміє так проникливо донести найважливіші істини.
Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, пісні, у які покладено душу, зігрівають серце та дарують щастя, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку і ейфорії.

3 Arsen Mirzoyan

 

У своєму новому, вже шостому за рахунком, альбомі Арсен Мірзоян неабияк здивував музичними експериментами, давши ще більше рок-н-ролу і драйву.
За емоціями нова платівка вийшла вражаючою! «Монархія» яскрава, щира, глибока, з підтекстами і сенсами, які торкаються кожного серця.

«Колись зародилася в голові така думка, що кожен чоловік – монарх своєї справи, свого будинку, своєї сім’ї. Це його “монархія”, де панують його закони. І колись ця монархія впаде. Вона обов’язково впаде», – пояснює метафоричну назву альбому Арсен Мірзоян.

Приходьте за безцінними враженнями 27 листопада о 19.00 у філармонію на великий концерт Арсена Мірзояна у Кропивницькому.

Буде дійсно вражаюче!

Квитки на концерт купуйте на сайті kropivnickij.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-51

4 Arsen Mirzoyan

Реклама

 

 

 

Останні новини по темі
Без ялинки, але з резиденцією Святого Миколая: у Кропивницькому готуються до новорічних свят
Yalunka
plastunku
Стати пластункою: у Кропивницькому дівчат запрошують долучитися до скаутського руху
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024