«Відлуння війни, що триває»: кропивничан запрошують на виставку

13:21, 13 Квітня, 2023

У Кропивницькому у п’ятницю, 14 квітня в обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття благодійної виставки «Відлуння війни, що триває».

На виставці будуть представлені фрагменти зброї, яку передали військовослужбовці з фронту.
Як зазначили в пресслужбі Кіровоградської ОДА, мета виставки – зібрати гроші на потреби бойових медиків, які служать у лавах Збройних Сил України.

Ініціаторами проєкту стали: Громадське об’єднання «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького», «Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам АТО та ВПО», волонтерський простір «Krop:hub.Кропивницький», Профспілка працівників охорони здоров’я Кіровоградщини.

Українські медики – там, де героїчно протистоять російській агресії наші воїни.

Благодійна виставка та збір коштів на підтримку бойових медиків відбудеться завтра, 14 квітня, о 12:00 в обласному краєзнавчому музеї.

Останні новини по темі
Без нецензурної лексики і гербів: що не можна зображати на автомобільних номерах
nomernuy znak
zemlia
До мільйона на 5 років: як фермерам отримати фінансову підтримку від Укрдержфонду
Читайте також

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024

У Приютівській громаді повідомили про загибель Владислава Піткевича у боях проти російських окупантів....

20:27, 27 Травня, 2024

Виконуючого обов’язки директора дослідного господарства «Елітне» Інституту сільського господарства степу НААНУ, що у селі Созонівка Кропивницького району, підозрюють у зловживан...

17:28, 27 Травня, 2024