У Кропивницькому відбудеться благодійний концерт на підтримку 121 бригади ТрО

12:10, 28 Червня, 2023

У п’ятницю, 7 липня, у Кропивницькому відбудеться благодійний концерт музичного гурту «Компот» та співака Енді Денисенко – зібрані гроші направлять на підтримку 121-ої бригади тероборони Кіровоградщини.

Фото: 121-ша бригада територіальної оборони Кіровоградщини

Як повідомляє лідер гурту «Компот» Сергій Копотієнко, на зібрані під час концерту гроші планують придбати зарядну станцію для військових.

«Моїм побратимам з розвідроти 121-ї бригади ТрО необхідна зарядна станція: потрібно, щоб уся техніка працювала безвідмовно. Коли твою країну намагаються захопити і знищити, єдине правильне рішення – робити все можливе, щоб знищити самого загарбника», – сказав він.

Концерт за участі гурту Компот» і співака Енді Денисенка відбудеться 7 липня о 19:00 у кнайпі «Бамбетель» за адресою: вулиця Шульгиних, 1. Благодійний внесок – від 100 гривень.

koncert kompot

Останні новини по темі
У Кропивницькому з нагоди Дня Конституції нагородили захисників і захисниць (ДОПОВНЕНО)
74 copy
anglijska thumb
Курси англійської мови онлайн
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024