У Кропивницькому висадять дерева на честь загиблої госпітальєрки

16:54, 28 Червня, 2023

У Кропивницькому цієї п’ятниці, 30 червня,неподалік Обласної стоматполіклініки висадять дерева пам’яті на честь загиблої госпітальєрки “Австрійки” (Наталії Фраушер).

Фото умовне

За інформацією організаторів, в акції візьмуть участь мама “Австрійки” та представниці організації «Business Woman Club».

Захід проведуть у рамках першого міжнародного бізнес-форуму «Жіноче лідерство в часи викликів. Кіровоградщина».

Висадження дерев розпочнеться о 16:00.

Що ж до самих дерев, то у коментарі “Гречці” організатори повідомили, що поки не розголошуватимуть які саме породи дерев висаджуватимуть. Проте зауважили, що захід погоджено з екологами, а також придбані добрива та стимулятори росту.

Нагадаємо, Наталія Фраушер загинула 26 червня у ДТП за участі медичного автобуса і військового КРАЗу. Її поховали на Байковому кладовищі у Києві.

Згодом у Кропивницькому її пам’яті присвятили спеціалізований евакуаційний автобус, який вже вивіз першу тисячу поранених бійців з гарячих точок.

Довідково:

Наталія Анатоліївна Фраушер (у дівоцтві Яцун) народилася у місті Кропивницький (колишній Кіровоград). У 1992 році закінчила з золотою медаллю школу №19. Після вступила в Одеський медичний інститут в якому отримала спеціальність лікаря-стоматолога.

У 1999 році розпочала свою лікарську кар’єру та влаштувалася на роботу лікарем терапевтом-стоматологом в Обласну стоматологічну поліклініку.

У 2014 році Наталія Фраушер переїхала до столиці, де почала працювати на посаді терапевта-стоматолога в Клініці європейської стоматології. У 2016 році змінила місце роботи та почала працювати в клініці сучасної стоматології DenTectum, спочатку на посаді хірурга – імплантолога, а потім – на посаді головного лікаря клініки.

Вже у 2020 році життя Наталія кардинально змінилося. Вона почала стажування в Австрії, куди згодом переїхала жити. Там же згодом і вийшла заміж.

Коли розпочалася повномасштабна війна в Україні Наталія вирішила повертатися на батьківщину. Вже у квітні 2022 року жінка вступила до добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри”. Однак вже через два місяці Наталія загинула.

26 червня 2022 року під час евакуації поранених сталася ДТП за участі медичного автобуса і військового КРАЗу. У результаті отриманих травм Наталія померла.

 

Останні новини по темі
Світловодській громаді через суд вдалося повернути ставок вартістю 20 мільйонів
Depositphotos 33223599 S 1 copy copy copy
2 1 2
Автівки для ЗСУ та благодійний концерт: “Файно Маркет” відзначає День Конституції проявами добра (ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024