Як безоплатно відкрити водійську категорію «С» через Центр зайнятості: анонс навчання

12:25, 01 Вересня, 2023

Кіровоградський обласний центр зайнятості анонсував безоплатне навчання за професією «водій». Слухачі курсу, який почнеться з 12 вересня, зможуть отримати водійські права з категорією «С».

За інформацією Обласного центру зайнятості, професія водія є найбільш популярною на ринку праці в Україні зараз. Тому з 12 вересня стартують тримісячні професійні курси «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

«Вас навчатимуть викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», – йдеться у повідомленні.

Взяти участь у курсах можуть люди віком не менше 18 років, які мають повну або базову середню загальну освіту. Охочі можуть пройти курси на платній основі, а для людей, які зареєстровані у центрі зайнятості в статусі безробітних – навчання безоплатне.

Детальні умови навчання та реєстрації можна дізнатися у фахівців найближчої філії центру зайнятості або за номером телефону: (044)244-94-92.

Останні новини по темі
Без жодного пострілу: спецпризначенці розказали, як взяли в полон 19 окупантів (ВІДЕО)
800px Fotogalereya sso 01
zahusnuk copy copy copy
У Кропивницькому створять платформу підтримки родин військовослужбовців “Плюс-Плюс”: як доєднатись
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024