На автівки для ЗСУ: кропивницький виш запрошує на благодійний книжковий ярмарок

10:57, 09 Листопада, 2023

У Кропивницькому у Центральноукраїнському державному університеті протягом двох днів триватиме благодійний книжковий ярмарок. Виручені гроші направлять на автівки для ЗСУ.

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, ярмарок відбуватиметься 9 та 10 листопада.

На розпродажі будуть художні книжки та нонфікшен, навчальна література та дитячі книжки, українською та англійською, нові та старі видання.

“Усі гроші від продажу будуть спрямовані на купівлю автівок для ЗСУ. На ярмарку можна буде купити книжку і/або передати свій донат на збори для 3-ої ОШБ, де служить наш студент Ілля Мєдвєдєв, та для підрозділу, де служить тато нашої студентки Даші Колос”,йдеться у повідомленні.

Проходитиме ярмарок у четвер та п’ятницю з 10:00 до 15:00 у фойє 7-поверхівки (1-й поверх) та у фойє 5-поверхівки (1-й поверх).

Останні новини по темі
Як відкрити рахунок у банку Естонії
Кропивницького воїна посмертно відзначили нагородою “Хрест Хоробрих”
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024