Подолати хронічний стрес і контролювати емоції: кропивничан запрошують на психологічний тренінг

10:53, 12 Листопада, 2023


У Кропивницькому у середу, 15 листопада, в освітньо-навчальному центрі “Гончаренко” відбудеться безплатний психологічний тренінг.

Як зазначають організатори, тренінг “Триндець, але я можу його проживати. Як впоратися з хронічним стресом і не розвалитися” проведе психологиня, сімейна консультантка, сертифікована психотерапевтка у методі позитивної психотерапії Оксана Клименченко.

На зустрічі фахівчиня розповість про те, як подолати хронічний стрес та навчитися правильно сприймати власні емоції.

“Усі емоції, які ми переживаємо за різних обставин, насправді нормальні. Питання лише в тому, чи вміємо ми їх помічати, приймати (без сорому, самокритики, провини) та проживати без шкоди для себе й оточення. Ми часто чуємо і самі бажаємо: “Тримайтеся!”. А чи правильно розуміємо цей заклик? Якщо це про стримування наших почуттів, то попереду тільки стан вигорання і депресія. Проживати всі почуття треба конструктивно, з турботою про себе та про інших — про це і поговоримо”,  – зазначають організатори.

Зустріч із психологинею відбудеться у середу, 15 листопада, о 14:00 у Гончаренко центрі Кропивницький (вулиця Велика Перспективна, 4а). Орієнтовна тривалість заходу близько півтори години. Участь безплатна, але потрібно зареєструватись за цим лінком.

 Як “Гречка” повідомляла раніше, у Кропивницькому до кінця 2023 року триватимуть тренінги з кризової психології “Кризовий консультант”, які можна відвідати безкоштовно. На курси запрошують лікарів, психологів, педагогів, соціальних працівників, волонтерів.

Останні новини по темі
Арсен Мірзоян і його «Сонце» у четвер у Кропивницькому! Цей концерт вразить всіх!
На безпілотник для спецпризначенців: кропивничан запрошують на благодійну виставу
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024