Арсен Мірзоян і його «Сонце» у четвер у Кропивницькому! Цей концерт вразить всіх!

15:09, 13 Листопада, 2023
РЕКЛАМА

«Сонце» — саме так назвав свій новий альбом, пісні з якого ще ніде не публікувалися, та нову концертну програму Арсен Мірзоян.

І саме Кропивницький стане найпершим містом, що побачить всю красу, яку для свого нового туру підготував один із найхаризматичніших співаків України.

Концерт Арсена Мірзояна у Кропивницькому пройде у четвер, 16 листопада, о 19.00 у філармонії.

— Це буде особливий зігріваюче-теплий і палюче-спекотний концерт! Улюблені пісні і прем’єри з нового альбому, глибина текстів і драйв музики, приголомшливе світлове шоу і найгарячіша атмосфера.Цей концерт вразить усіх! — гарантують організатори.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. На українській сцені Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків, чий винятковий оксамитовий голос вже понад 10 років полонить серця жінок, а щирість і глибина кожної пісні та 9 років волонтерства заслужили тверду повагу чоловіків та ЗСУ.

Для кропивничан Арсен Мірзоян — один із найулюбленіших співаків, адже його концерти у Кропивницькому завжди проходять за абсолютних аншлагів.

На своїх концертах Арсен Мірзоян вміє створити таку фантастичну атмосферу, що щоразу це винятковий захват, потужний драйв, зворушливі моменти і найсолодша ейфорія.

Крім усього, Арсен Мірзоян — ще й один із найактивніших волонтерів. Як справжній патріот, допомагати захисникам артист почав із 2014 року. Незліченну кількість разів виступав для воїнів у найгарячіших точках, а за час повномасштабного вторгнення із друзями передав захисникам на передову понад 1300 автівок.

Біль, переживання і водночас невимовну рішучість та сміливість всіх українців співак втілив у потужних піснях «Моя країна», «Вальс Ірпінь» і «11/11» — вражаючому синглі, який присвятив Херсону. Співак одним із перших заспівав у звільненому Херсоні, тож все, що побачив та відчув, втілив у пісні.

— В мене не дуже виходить писати пісні на задані теми, тому мені обов’язково, щоб я прожив все, відчув — тоді переповнює враження, що це не я пишу. Воно просто з’являється в мене десь в голові, — каже Арсен Мірзоян. —«11/11» — це закарбована історія у нотах, в текстах. Як одна з усіх, у принципі, моїх історій.

Приходьте отримати найсильніші емоції на великому концерті Арсена Мірзояна у Кропивницькому!

У четвер, 16 листопада, о 19.00 у філармонії буде краса до мурашок, вибух кольорів, світла, сенсів, неймовірної музики і шаленої енергетики.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://kropivnickij.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-74/order/

Останні новини по темі
На порятунок єдиного ока: на Кіровоградщині оголосили терміновий збір для 2-річного хлопчика
Забрав документи і змушував працювати: на Кіровоградщині засудили керівника центру реабілітації
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024