Кіровоградці співатимуть «Скрябіна»
У річницю загибелі Андрія Кузьменка на центральних площах найбільших міст України палатимуть свічки у пам’ять про музиканта.
2 лютого о 19:00 офіційний фан-клуб гурту “Скрябін” у Кіровограді “Шампанські очі” запрошує кіровоградців на площу Героїв Майдану.
– Беріть свічку, чай у термосі, (може, гітару ще) і приходьте на площу. Пісні Скрябіна звучатимуть по всій Україні. Відданим прихильникам Кузьми холод не завадить зібратись і запалити свічку, під гітару заспівати улюблену пісню. Адже у нас палають серця, нам буде тепло і в лютому, бо наш Кузьма з нами поряд. Андрій Кузьменко – це та людина, яка навчила жити мене і тисячі українців. Цей чоловік гідний того, аби його пам’ятали. Його пісні вчать любити і цінувати життя. Навіть після смерті не змовкли його вуста, адже його пісні лунають, – кажуть організатори.
Хто хоче долучитись до організації, має ідеї для проведення вечора чи хоче зіграти на гітарі – телефонуйте за номером: (099) 441-39-14.




