“Колишнім не читати”: у Кропивницькому відбудеться презентація книги Галини Тарасенко

09:42, 12 Квітня, 2024

У Кропивницькому  у суботу, 27 квітня, в книгарні “Є” відбудеться презентація дебютної книжки уродженки Кропивницького Галини Тарасенко “Колишнім не читати, або Як Хитра Галя перестала хвилюватися і полюбила себе”.

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла про те, що стало поштовхом для Галини Тарасенко написати книгу та про те, як письменницький курс став порятунком від реальності.

Роман Галини Тарасенко у жанрі автофікшн захоплює з перших сторінок книги. Сюжет починається у маленькому місті у часи, коли події декомунізації та вільність Криму ще були на далекому горизонті. Головна героїня, Галя, вірить, що вийшла заміж за чоловіка своїх мрій, але життя навчить її, що все може змінитися за одну зустріч.

“У цій книзі ви знайдете багато іронії, а також згадок про фільми та трохи Кропивницького. Авторка майстерно розкриває почуття героїв, допомагаючи читачеві відпочити від реальності та зануритися у світ Галі, де кожен епізод – це нова загадка, а кожен персонаж – це окрема історія”, – стверджує авторка.

На презентації можна буде познайомитися з авторкою, дізнатися більше про її життя, придбати книгу, а також взяти автограф. Презентація відбудеться у суботу, 27 квітня, о 17:00 у книгарні “Є” за адресою вулиця Театральна, 31. Вхід вільний.

Тарасенко Галина
Останні новини по темі
Верховний суд відхилив касацію екс голови Кіровоградської облради
У Кропивницькому створили онлайн платформу взаємодії для громадського сектору
Читайте також

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024

На Кіровоградщині в рамках операції “Нерест” правоохоронці розпочали 27 кримінальних проваджень щодо браконьєрів....

16:50, 30 Травня, 2024

З 1 червня для підприємств, установ і організацій, які є абонентами “Дніпро-Кіровоград”, зросте тариф на воду....

14:41, 30 Травня, 2024