Кропивничан запрошують на курс управління стресом: як долучитись

16:42, 01 Лютого, 2024

У Кропивницькому у середу, 7 лютого, в освітньо-культурному центрі “Гончаренко” проведуть безоплатний тренінг “Самодопомога Плюс”.

Як повідомили організатори у своєму офіційному Telegram-каналі, на курсі можна опанувати навички управління стресом і більш гнучко ставитись до викликів сьогодення.

“Ця програма розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для підтримки людей, які переживають вкрай несприятливі обставини”, – уточнюють організатори.

Як уточнюють фахівці, ефективність програми “Самодопомога плюс” підтверджена науковими дослідженнями й не лише допомагає знизити стрес, а й може запобігти виникненню психічних розладів. Група не є психотерапевтичною, вона не передбачає обговорення особистих історій учасників та не вимагає від них ділитись власним досвідом.

Курс проводитимуть у груповому форматі протягом п’яти тижнів (одне заняття на тиждень) під керівництвом двох досвідчених психологів-фасилітаторів.

Кожне заняття триває близько двох годин та містить в собі використання спеціального аудіозапису під керівництвом фасилітаторів, вивчення нових вправ з подолання стресу та їх практики.

Зустрічі відбуватимуться у Гончаренко центрі щосереди, з 16:00 до 17:30. Ведучі групи – психологи ГО “Десяте квітня” Олена Новікова та Антон Покалюхін.

Перша зустріч на курсі – у середу, 7 лютого о 16:00 у “Гончаренко-центрі” за адресою: вулиця Велика Перспективна, 4а, вхід збоку. Необхідно заздалегідь заповнити реєстраційну форму за цим лінком.

Останні новини по темі
Через ремонт квартири обвалився дах у багатоповерхівці: скільки заплатить винуватиця
Заборгувало 2,5 мільйона: у Кропивницькому у підприємства планують забрати землю
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024