Освітній онлайн-проєкт про бізнес в умовах воєнного стану: як зареєструватися

18:22, 13 Березня, 2024

Освітній проєкт для підприємців «Гра в довгу» оголосили набір учасників, найактивніші з яких зможуть виграти грант на власну справу. Участь для ветеранів і військовослужбовців безкоштовна.

Про це «Гречці» повідомили організатори проєкту «Гра в довгу». Проєкт передбачає доступ для учасників до коротких і змістовних лекцій – по 15 хвилин тричі на тиждень. Також у чат-боті в Telegram учасники зможуть складати тести у зручний для себе час.

«Ви можете почерпнути досвід експертів ще й із партнерської Бізнес-школи Університету Коннектикуту. І, звісно, на вас чекає серія інтерв’ю з представниками бізнесу, що поділяться своїми викликами, реалізованими кейсами та зробленими висновками», – розповіла операційна директора Бізнес-школи Українського католицького університету  Христина Дольна.

Всі, хто долучиться до проєкту «Гра в довгу», зможе дізнатися:

  • як оптимізувати витрати за допомогою Lean-інструментів,
  • як керувати фінансами та планувати їх на майбутнє,
  • знаходити працівників,
  • як освоювати нові ринки,
  • як підбирати цифровий маркетинг,
  • створювати бренди.

Ті з учасників, хто матиме кращі результати, зможуть взяти участь у буткемпах, а також позмагатися за гранти на подальшу освіту чи розвиток бізнесу загальною сумою у 2,3 мільйона гривень.

Зараз триває набір учасників – зареєструватися на «Гру в довгу» можна за посиланням. Участь коштує 750 гривень, а для ветеранів та діючих військовослужбовців – безкоштовно. Стартує навчання з 1 квітня 2024 року.

Раніше «Гречка» повідомляла, що військові та члени їхніх родин мають право на безоплатну освіту за рахунок держави.

Останні новини по темі
У чотирьох громадах Кіровоградщини прощатимуться із полеглими воїнами-земляками
Вічна пам’ять
Відомий український письменник провів публічні лекції у Кропивницькому
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024