Підлітків Кропивницького запрошують пограти в “Мафію”: як долучитись

12:58, 09 Січня, 2024

У Кропивницькому у четвер, 11 січня, у просторі для жінок та дівчат “Затишно space” безплатно проведуть гру для підлітків “Мафія”.

Як уточнила в коментарі “Гречці” комунікаційниця простору Христина Донець, івент проведуть для тінейджерів з метою психологічного розвантаження.

Під час заходу учасниці та учасники зможуть розподілити ролі на “мирних мешканців” та “мафіозі”.

“Стратегічно-імпровізаційна гра “Мафія”, яка містить в собі детективний сюжет, зав’язку і розв’язку, наразі популярна і має попит серед підлітків. Так, завʼязка сюжету полягає в тому, що мешканці міста, знесилені від розгулу мафії приймають рішення відправити до вʼязниці всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх”, – зазначила Христина Донець.

За її словами, у теперішніх умовах, коли багато дівчат та хлопців покинули свої домівки, важливо піклуватися про їхній психологічний стан та створити умови, у яких вони зможуть познайомитися, знайти друзів та просто розслабитися.

“За допомогою цієї гри її учасниці та учасники можуть спробувати різні ролі, виявити креативність у розв’язанні проблеми та розвинути вміння взаємодіяти в групі. Крім того, гра сприяє розвитку комунікативних навичок та взаєморозуміння, що може допомогти у вирішенні конфліктів та розуміння інших точок зору”, – розповіла комунікаційниця простору “Затишно space” Христина Донець.

Долучитись до безкоштовної гри можна 11 січня, о 14:00 в просторі “Затишно space”. Для того, щоб взяти участь в івенті, потрібно попередньо зареєструватися за цим лінком.

  • Адреса простору: вулиця Михайлівська, 53;
  • Контактний номер телефону: (093) 251 38 55.

Всеукраїнська мережа безпечних просторів для жінок та дівчат «Затишно space» є проєктом БФ “Схід SOS” та функціонує у семи містах України – Черкасах, Кропивницькому, Вінниці, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові та Одесі з метою захистити, надати безоплатну психологічну, юридичну та соціальну допомогу тим, хто постраждав внаслідок війни чи перебуває у складних життєвих обставинах.

Як “Гречка” раніше повідомляла, у Кропивницькому завтра, 10 січня, автоінструкторка і блогерка Юлія Комісаренко в освітньо-культурному центрі “Гончаренко” проведе безкоштовну лекцію про те, як не боятись водити автомобіль і бути впевненим за кермом.

Останні новини по темі
Представляються звільненими з полону: українців попереджають про нову шахрайську схему
Із Кіровоградщини примусово депортують айзербайджанця
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024