Підтягнути знання з мови і математики: школярів запрошують до освітнього проєкту

10:31, 10 Січня, 2024

Учнів і учениць 5-10 класів з Кіровоградщини та інших областей запрошують долучитися до освітнього проєкту «Освітній суп», в рамках якого школярам пропонують додаткові навчання з математики і української мови. Пояснюємо, як долучитися.

Як повідомили «Гречці» організатори, у рамках проєкту «Освітній суп» учні і учениці 5-10 класів зможуть пройти безкоштовні онлайн-заняття, щоб підтягнути знання з української мови та математики.

«Зараз багато маленьких українців, зокрема у Кропивницькому, недоотримують знання: спершу коронавірус, а потім і повномасштабне вторгнення. Тому наша команда запрошує учнів і учениць на безкоштовні заняття, щоб разом із вчителями нашого проєкту надолужити прогалини у їхніх знаннях, надати їм психологічну та соціоемоційну підтримку», – зазначила менеджерка з комунікацій проєкту Олеся Кицанюк.

«Освітній суп» передбачає по два онлайн-заняття щотижнево протягом 6 тижнів. Кожне заняття триватиме 45 хвилин і проходитиме між 10:00 і 19:00. Визначений час, який буде зручний для навчання, учасники вказують при заповненні онлайн-заявки.

Навчання проходить у малих групах та має складову соціоемоційної підтримки та соціалізації дітей.

Для участі у проєкті потрібно:

  • бути учнем чи ученицею 5-10 класів;
  • мати бажання підтягнути знання з математики та української мови;
  • проживати в Україні;
  • мати комп’ютер/телефон/планшет з доступом до інтернету під час занять.

Щоб долучитися до проєкту «Освітній суп», який триватиме 6 тижнів, достатньо до 17 січня заповнити онлайн-анкету за посиланням.

Останні новини по темі
У додатку “єТривога” окремо сповіщатимуть про загрозу високошвидкісних ракет
На війні загинув поет Максим Кривцов: гроші від його книги спрямують на благодійність 
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024