Кіровоградщина посіла 19 місце у рейтингу благополуччя регіонів України

14:48, 14 Грудня, 2023

Кіровоградська область посіла дев’ятнадцяте місце серед 22 регіонів по рейтингу за індексом місцевого благополуччя. Які показника отримала область щодо освіти, медицини, впорядкованості та економіки – читайте у матеріалі “Гречки”.

Такий рейтинг в Україні вперше склала дослідницька лабораторія Rating Lab.

Усі показники виміряні від -3 до +3.

Загалом Кіровоградщина увійшла до «областей-середнячків» з індексом -0.3. Схожі індекси отримала Житомирська, Полтавська та Сумська області. 

Кіровоградська область отримала від опитаних показник 0.1 за оцінку сили, краси, жвавості, цікавості, прогресивності, унікальності свого міста/села, увійшовши до списку областей з найнижчими показниками. 

За рівнем цивільної безпеки, а саме безпеки дітей, пішоходів, безпечності у темну пору доби, екології Кіровоградська область посіла 17 місце з оцінкою 0.2 серед інших областей України.

Для порівняння – найнижчі оцінки отримали: Херсонська (-1.3), Запорізька (-0.8), Дніпропетровська (-0.3) та Миколаївська (-0.2) області, де показник безпеки має від’ємні значення.

Згідно з оцінкою респондентів, область має один з найнижчих показників за рівнем освіти і медицини (- 0,02). Це оцінка дошкільних та шкільних закладів, медичних послуг.

Від’ємною також є оцінка архітектури, чистоти, розвиненості культурного життя, зон відпочинку, громадського транспорту, якості доріг в області, яка складає -0.23.

Єдиний регіон, де економічні можливості оцінили позитивно (0.3) – це Київ. Для решти 22 регіонів, куди також увійшла Кіровоградська область – значення від’ємне. 

Довідково:

Опитування не проводилось на тимчасово окупованих територіях Херсонської і Запорізької обл., та загалом у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим. Опитування проведено з 22 листопада по 2 грудня 2023 онлайн через месенджери та соціальні мережі на основі вибірки, яка включала 8572 респондентів.

Останні новини по темі
Чергова партія: на Кіровоградщині облавтодор закупить солі ще на сім мільйонів
У Кропивницькому вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024