В області рекламуватимуть профілактику СНІДу

14:44, 10 Жовтня, 2012

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ \ СНІДом» виявилася в числі фіналістів конкурсу соціальних проектів, проведеного Кіровоградською обласною державною адміністрацією. В результаті КОО ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» отримала фінансування на реалізацію проекту «Креативна молодь – креативно проти СНІДу».

В рамках проекту в Кіровоградській області серед молоді буде проведено конкурс соціальної реклами, спрямованої на профілактику інфікування ВІЛ.

Проектна ініціатива, передбачає реалізацію ідеї профілактики поширення ВІЛ-інфекції за принципом «рівний-рівному». При цьому рівними будуть молоді люди Кіровоградської області, які з урахуванням особливостей епідемії ВІЛ-інфекції, складають групу ризику. Таким чином, завдяки проекту, молодь розробить соціальну рекламу профілактики поширення вірусу імунодефіциту людини в молодіжному середовищі. Для цього серед навчальних закладів області та громадських об’єднань, що працюють з молоддю буде проведено конкурс. Роботи переможців, будуть розміщені на рекламних площах регіону.
Особливістю даного проекту є факт участі в конкурсі молоді, що перебуває в пенітенціарних установах Кіровоградської області. Зокрема в Кірвоградской виправної колонії № 6 і слідчому ізоляторі.

Першим етапом реалізації ініціативи стане створення ініціативної групи. Основним завданням якої буде – розробка та апробація концепції проведення конкурсу. До участі в роботі ініціативної групи запрошуються громадські активісти, які працюють з молоддю, а так само у сфері профілактики поширення соціально небезпечних захворювань в Кіровоградській області.

Бажаючі увійти до складу ініціативної групи, повинні направити коротке резюме
і опис мотивації до такої роботи, на e-mail: bocharovtuz@gmail.com до 17:00 14.10.2012 року.

Прес-служба КОО ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Останні новини по темі
Ще сотню років тому там українці жили
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua «Вересневі самоцвіти» пройшли непоміченими…(ФОТО)
«Вересневі самоцвіти» пройшли непоміченими…(ФОТО)
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024