Кіровоградській “Inside The Sound” відіграв на міжнародному конкурсі “КвітКИЇВіти”(ФОТО,ВІДЕО)

17:00, 03 Травня, 2012

В програмі урочистого відкриття фестивалю – конкурсу “КвітКИЇВіти”, який відбувся 20-22 квітня в місті Києві, зіграли і кіровоградські музиканти з групи “Inside The Sound”. Гітарист групи Максим Величко став володарем гран-прі I Міжнародного конкурсу “КвітКИЇВіти” у 2011році, тож у нього ми дізналися про цю музичну подію :

– Розкажи будь ласка трохи про сам конкурс і чому ти вирішив минулого року взяти в ньому участь?

– Я побачив в Інтернеті оголошення про перший конкурс гітаристів ім. Володимира Молоткова у м. Києві. Вразив склад жюрі – поважні музиканти і майстри гітари: Серго Чантурія, Енвер Ізмайлов, Олександр Могілевський (Україна), Ігор Бойко (Росія), Джорджіо Кробу та Олекій Крупський (Німеччина). Тоді і вирішив взяти участь – підготував на конкурс дві власні композиції: Empire V та Rerturn To Balaklava.

Після Інтернет-відбору мене запросили на живе прослуховування конкурсантів в м. Києві. Сам фестиваль мав номінації “рок” та “джаз”. Думаю, не буде несподіванкою,що я виступав в рок-номінації…

– Тибув задоволений рівнем виконання?

– Чесно кажучі, я дуже критично ставлюсь до своєї гри і в жодному разі не вважаю себе “найкращим”. Напевне членам жюрі припала до серця саме музика, яку я виконував. Рішення суддів про надання мені гран-прі фестивалю було для мене приємною несподіванкою і великою відповідальністю. А ще це додало мені впевненості в тому, що я повинен рухатися далі і розвиватися як музикант.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Кіровоградській "Inside The Sound" відіграв на міжнародному конкурсі "КвітКИЇВіти"

– Цього року ти виступав вже поза конкурсом. Хто ще відкривав ІІ фестиваль – конкурс?

– Мене разом з гуртом “Inside The Sound” було запрошено взяти участь у концерті-відкритті цьогорічного, вже другого фестивалю-конкурсу гітариств. Концерт почався з офіційної церемонії відкриття фестивалю одним з його засновників – Петром Маркманом (організаторами фесту є, як не дивно, Будинок архітекторів України). Після цього наш гурт виконав декілька композицій. Зокрема, на цьому концерті була прем”єра нової композиції.

Завершували концерт член жюрі фестивалю, відомий український музикант-віртуоз Олександр Могілевський та голова жюрі Серго Чантурія, який давно по праву вважається “обличчям” гітарної музики в Україні.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Кіровоградській "Inside The Sound" відіграв на міжнародному конкурсі "КвітКИЇВіти"

– Дякую, бажаю тобі нових перемог та звершень.

Виступ в Києві 12.02.2011

Записав Валерій Лебідь

Фото: Вітольд Лунтовський

Останні новини по темі
В Холодному Яру вшанували борців за волю України(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Холодному Яру вшанували борців за волю України(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сьогодні в Кіровограді відбудеться концерт органної музики(ФОТО)
Сьогодні в Кіровограді відбудеться концерт органної музики(ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024