Кіровоградщина у фотороботах – долучайся!

15:00, 12 Липня, 2012

Кіровоградці вже встигли звикнути до регулярних виставок фоторобіт з усіх куточків України. Ми бачили «Полісся», «Одесу», «Запоріжжя», «Гуцулію» та інші, отже надійшла черга і нашої Кіровоградщини!
Усі бажаючі фотографи як професіонали так і аматори  до 1 серпня 2012 року можуть представити авторські роботи для участі в фотовиставки в рамках циклу виставок проекту Сергія Зайцева «Моя квітуча Україна: Кіровоградщина».

Фотовиставка проводиться з метою розвитку та популяризації фотомистецтва, виявлення та залучення нових авторів. Тема виставки присвячується розкриттю природного, історичного, архітектурного, культурного і соціального життя Кіровоградщини, а також її неповторної, унікальної туристичної привабливості для усіх мешканців і гостей міста і області.

Організатори:

– Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників України .

– Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського.

– Міжрегіональне об’єднання фотомитців.

– Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка .

– Газета «Народне слово» Кіровоградської обласної ради та обласної Адміністрації.

– Громадська організація «Кіровоградський прес-клуб»-За ініціативи та особистої підтримки депутата обласної ради – Петра Григоровича Петрушевського.

Відкриття фотовиставки – 23 серпня 2012р. о 14-00 у Кіровоградській обласнійуніверсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського.

Умови участі у фотовиставці:

1.1. Учасниками виставки можуть бути усі бажаючі фотографи як професіонали так і аматори. Роботи, представлені для фотоекспозиції мають бути винятково авторські. Тема та жанр фоторобіт за вибором учасника. Відбір робіт здійснює художня рада. Критеріями відбору робіт є високий художній, технічний рівень. Всі фотографії мають тематично і географічно представляти Кіровоградщину.

1.2. Для участі у фотовиставці необхідно представити прев’ю своїх фоторобіт у цифровому форматі JPEG, 300 dpi без стискання на електронну адресу: kollagekrd@yandex.ru . До конкурсного відбору треба подати не більше десяти фоторобіт. Термін подання фотографій для відбору до фотоекспозиції до 1 серпня 2012 р. Фото-файли повинні мати назву і фамілію автора, супроводжувати прев’ю необхідно контактною інформацією автора.

1.3 Робота художньої ради 5 серпня. Художня рада відбирає для включення в експозицію до п’яти робіт від кожного автора.

1.4. Термін подання фоторобіт, які відібрані для участі у експозиції (у виставковому форматі від 30×45 см., до розміриробіт30-60см.,30-90см) до 15 серпня на поштову адресу Кіровоградської ОУНБ ім.Д.І.Чижевського з поміткою на конверті „Для фотовиставки „Моя квітуча Україна””. На зворотному боці кожної фотографії обов’язково вказати: назва, ім’я автора, контактні данні.

3.5. Організатори виставки гарантують повернення авторських фотографій після проведення фотовиставки.

Нагороди

2.1 Всі автори – учасники фотоекспозиції, будуть запрошені на урочисте відкриття та нагороджені дипломами учасника і каталогами виставки. Організатори виставки нагороджуютькращі роботи.

КАЛЕНДАР РОБОТИ ОРГКОМІТЕТУ ВИСТАВКИ:

Подання заявок для участі у фотовиставці та прийом фотографій у цифровому форматі до 1 серпня 2012 р. Відбір робіт для експозиції художньою радою 5 серпня 2012 року. Повідомлення рішення художньої ради6 серпня  2012 року. Прийом робіт у друкованій формі до 15 серпня 2012 року.

Відкриття виставки 23 серпня 2012р. Будепроведенофото пленер(дводенний), на археологічнірозкопки.

Художня рада:

Юрій Лебедєв – голова художньої ради Кіровоградської Обласної організації Національної спілки фотохудожників України, Ігор Демчук – член художньої ради Кіровоградської Обласної організації Національної спілки фотохудожників України, Сергій Зайцев – член художньої ради Міжрегіональне об’єднання фотомитців, Оксана Ткаченко –  заступник директора Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського, Семенюк Олег – ректорКіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, Вікторія Талашкевич – координатор Кіровоградського прес-клубу, Валентина Бажан – головний редактор газети «Народне Слово», Сергій Гусарченко – відповідальний секретар Кіровоградської Обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Контактна особа: Сергій Іванович Гусарченко.

Електронна адреса: kollagekrd@yandex.ru.

Поштова адреса: КОНБ ім. Д.І. Чижевського, вул. Велика Перспективна, 24.  м. Кіровоград, 25006.

Телефони для довідок: 0661578772, 0503410279.

Останні новини по темі
Кіровоградські чиновники виправдовувались за соціальний магазин?(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградські чиновники виправдовувались за соціальний магазин?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сьогодні керівнику "гарячої лінії" Ларін подарить автомобіль
Сьогодні керівнику “гарячої лінії” Ларін вручить автомобіль
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024