У Кіровограді власні правила паркування. ДАІ не помічає(ФОТОФАКТ)

10:34, 10 Вересня, 2015

Кіровоград – місто, де діють власні правила паркування. При чому вони діють всюди: під стінами обласного управління МВС у Кіровоградській області, біля парків та скверів, ринків та магазинів та просто на вулицях міста.

Зустріти авто припарковане на тротуарі чи пішохідному переході в Кіровограді не важко. Здається, що це помічають всі окрім працівників Державтоінспекції.

Черговий випадок паркування згідно Кіровоградських ПДР(правил дорожнього руху), «Гречці» надіслали наші читачі.

«Думаю водитель Ауди не понимает всей глобальности последствий от преграждения обзора дороги (Тимирязева/Пашутина), постоянно ставя свою машину прям на перекрестке, еще и против движения, особенно после того как отремонтировали дорогу, а водители норовят испробовать ее на высоких скоростях!», – пише читач.

Згідно правил дорожнього руху, що діять в інших обласних центрах України і де працівники ДАІ помічають подібні порушення цих правил, зупинка та стоянка на пішохідних переходах та ближче ніж 10 метрів до них заборонена.

ПДР, п. 15. ЗУПИНКА І СТОЯНКА
г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;

Останні новини по темі
У Кіровограді затримали на хабарі службову особу(ДОПОВНЕНО)
За ловлю риби сітками браконьєру загрожує три роки тюрми
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024