Обласний форум бібліотекарів Кіровоградщини

14:00, 24 Вересня, 2012

Запрошуємо вас взяти участь в обласному Форумі бібліотекарів Кіровоградщини, який відбудеться 26 вересня 2012 року з 11:00 до 13:00 у приміщенні Кіровоградської обласної філармонії.

Сьогодні бібліотеки є культурними, освітніми, інформаційними центрами громади. На даний час в області надають інформаційні послуги громадянам 579 публічних бібліотек. З метою визначення перспектив розвитку, покращення матеріально-технічного стану, впровадження інновацій, якісного задоволення інформаційних потреб населення управлінням культури і туризму обласної державної адміністрації, обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д. Чижевського, обласною бібліотекою для юнацтва ім. О. Бойченка, обласною бібліотекою для дітей ім. А. Гайдара у 2012 році ініційовано проведення обласного Форуму бібліотекарів Кіровоградщини, якому передував обласний конкурс сільських бібліотекарів „Кращий за професією”.

Символічно, що Форум і підведення підсумків конкурсу проходять 26 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек. Бібліотекарі з усіх куточків нашої області зберуться разом в обласній філармонії, щоб обмінятися інноваційними здобутками та кращим досвідом роботи. На Форумі будуть представлені виступи, в яких бібліотека розкривається як центр громадських зв’язків, культурних та соціальних ініціатив сучасної громади, шляхи і форми співпраці бібліотеки та влади, напрямки розвитку на шляху від традиційної книгозбірні до сучасного інформаційного центру.

Під час Форуму відбудеться нагородження кращих бібліотекарів Кіровоградщини цінними подарунками.

На честь бібліотечних працівників області з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек буде представлена концертна програма.

Тел для довідок: 22 – 58 – 90, 22 – 65 – 79

Останні новини по темі
Чорнобильці Кіровоградщини пікетували ОДА(ФОТО,ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Чорнобильці Кіровоградщини сказали «ні» Партії регіонів(ФОТО,ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді пройде мітинг проти антинародного закону(ВІДЕО)
В Кіровограді пройде мітинг проти антинародного закону(ВІДЕО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024