Лише один об’єкт Кіровоградщини гідний уваги туристів?

12:44, 10 Жовтня, 2012

27 вересня  з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму у Національному заповіднику „Софія Київська” видавничий центр „Гіперіон” за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів презентував всеукраїнський видавничий проект „Знайомтеся – Україна. Туристичні стежки”, мета якого показати світовій спільноті туристично-рекреаційну привабливість України, спонукати туристів, в тому числі й іноземних, до відвідування та відпочинку саме в нашій державі.
В прекрасно ілюстрованому альбомі українською та англійською мовами представлено понад шістдесят історико-культурних об”єктів України – музеї, заповідники, ландшафтні парки, садиби зеленого туризму. Це – справжній путівник з історії та культури України для всіх, хто прагне зустрічей з незвіданим, хто вміє цінувати красу природи і велич людських творінь.
Учасником цього унікального видавничого проекту став і художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна,

який, до речі, єдиний представляє Кіровоградщину. Музей не лише отримав декілька примірників книги, а й був нагороджений медаллю „За вірність традиціям”. Ця нагорода є високою оцінкою діяльності музею в популяризації творчості видатного художника і педагога Олександра Олександровича Осмьоркіна, 120-річний ювілей з дня народження якого ми відзначатимемо 8 грудня цього року.
Слід відзначити, що музей є постійним учасником проектів такого ґатунку. Так, в 2007 році музей був презентований в другому випуску багатотомного іміджево-презентаційного видання „Україна туристична. Провідні підприємства, особистості”.
„Туризм – унікальне явище в історії людства, його недаремно називають феноменом ХХ і ХХІ століть”, – зазначав у свій час президент Асоціації екскурсоводів України, проректор Інституту туризму Федерації профспілок України, академік Академії туризму України Г.П.Науменко.
Наша країна і Кіровоградщина, зокрема, мають значний потенціал для розвитку туристичної індустрії. Але, на жаль, одного бажання замало, потрібні значні фінансові вкладення в розвиток історичних, культурних та природно-заповідних об”єктів, аби туристи обирали не іноземні місця відпочинку, а подорожували Україною.

Віта Чернова

Останні новини по темі
Сьогодні кіровоградська “Зірка” зіграє в Криму(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сьогодні кіровоградська "Зірка" зіграє в Криму(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Янукович не відкриє театр в Кіровограді
Янукович не відкриє театр в Кіровограді
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024