У Кіровограді говоритимуть про політичні репресії СРСР

13:02, 20 Листопада, 2012

22 листопада о 14:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського відбудеться презентація фотовиставки „Відрядження в один кінець…” визнаного харківського  фотомитця Володимира Оглобліна. А також однойменне засідання круглого столу, присвячене  вшануванню пам’яті  жертв політичних репресій.

Автор проекту-виставки „Відрядження в один кінець…”, член Національних спілок фотохудожників України і Росії, історик, лауреат вітчизняних і міжнародних фотовиставок, численних премій та конкурсів, історик Володимир Анатолійович Оглоблін представить своєрідний фоторепортаж з колишніх радянських концтаборів. «Відрядження в один кінець…» уже збирала чималу глядацьку аудиторію в Харкові, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях

Моторошні фото напівзруйнованих північних таборів, жорстокість радянської влади та мільйони замордованих в’язнів – такою є тема фотовиставки, автор якої став також ініціатором зібрання засідання круглого столу, аби через показ документування землі, яка й сьогодні переповнена мовчазними свідками-артефактами тих страшних часів, закликати до відродження національної пам’яті. В засіданні круглого столу візьмуть участь професор, доктор юридичних наук, віце-президент Всесвітньої Академії Наук Комплексної Безпеки, віце-президент Міжнародної антитерористичної єдності, голова Ради директорів Європейського центру образотворчих мистецтв, почесний академік Російської Академії мистецтв Ігор Іванович Бондаренко з доповіддю „Тоталітаризм в історії Європи ХХ століття”; доктор філософії, президент міжнародної громадської організації „Международное антитеррористическое единство” зі статусом члена Ради Європи Олександр Іванович Дічек з доповіддю „Новые вызовы Украине – терроризм и экстремизм. Тенденции и предпосылки”.

Співрганізаторами заходу стали управління культури і туризму ОДА, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА, ОУНБ ім. Д.Чижевського. В засіданні круглого столу візьмуть участь  дослідники, історики, краєзнавці, об’єднані загальною метою –  привернути увагу до трагічних подій історії України, вшанування пам’яті загиблих і постраждалих від терору. А також визначити шляхи уникнення повторення страшних уроків історії.

Фотовиставка «Відрядження в один кінець…» працюватиме в холі з 22 листопада 2012 року по 22 січня 2013 року. Без перерви і вихідних, у режимі роботи бібліотеки. Прийти та подивитися  – варто!

Останні новини по темі
Громадська організація ініціюватиме відставку кіровоградського міського голови(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Громадська організація ініціюватиме відставку кіровоградського міського голови(ФОТО)
Курков презентує у Кіровограді новий роман
Курков презентує у Кіровограді новий роман
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024