В Кіровограді пам’ять Григорія Гнатюка вшанують виставкою

19:20, 28 Листопада, 2012

У жовтні 2012 року не стало заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України, лауреата обласної премії  у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна Григорія Гнатюка. Все життя Григорія Михайловича було прикладом самовідданого та безкорисного служіння мистецтву та творчого пошуку.

15 грудня в Кіровоградському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки та проведення вечора пам’яті Григорія Гнатюка.

Звертаємось до усіх шанувальників творчості митця, хто має бажання долучитися до підготовки заходів, надати до 10 грудня 2012 року  на тимчасове збереження, з метою експонування в обласному художньому музеї, твори митця з особистих колекцій, фотографії, документи, його особисті речі. Збереження та повернення наданих матеріалів гарантується.

 

Колектив Кіровоградського

обласного художнього музею

Останні новини по темі
На Кіровоградщині чергове отруєння грибами
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На Кіровоградщині чергове отруєння грибами
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградська влада брехала про фінансування "Стоп радону"?
Кіровоградська влада збрехала про фінансування програми “Стоп радон”?
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024