Укрклуб з Максимом Кушніром

13:01, 21 Січня, 2011

20 січня в рамках Українського клубу на Преображенській 28а весь вечір лунали пісні Максима Кушніра. Відомий "хуліган" мав нагоду поділитися творчістю зі своїми шанувальниками.

Творчий вечір Партизана, як звикли його називати в певних колах, був певним повернененям в нормальний звичний світ. Присутні почули вже знайомі пісні, а автор і виконавець ділився планами і відповідав на різноманітні запитання, які стосувалися в основному його недавньої пригоди. Щоправда, сам музикант не надто хотів спілкуватися на цю тему. Тим не менш оминути теми затримання Максимові не вдалося.
Присутнім музикант повідав про умови перебування в ІТТ.
Наш ізолятор входить в двійку найкомфортніших по Україні!, – зі знанням справи розповів Максим, – навіть телевізор є.
Скаржитися і подавати апеляції він не збирається, адже вважає, що розумні люди знають що до чого, а на своїх «поневолювачів» зла не тримає.

Укрклуб з Максимом Кушніром

Довідалися учасники зустрічі і про цікаві сторінки біографії гурту – зокрема про те, що гітаристу «Архіву» колись давно наснився сон, в якому якісь жіночій образ в балахоні пророкував, що всі історії ваших пісень стануть яв’ю і ви переживатимете їх в реальному житті. Після того з’явилася пісня «Партизан».

Щодо планів на майбутнє, то «Архів» поки що реанімувати хлопці не планують, оскільки соло – гітарист працює в Новомиргороді, а шукати йому заміну не дуже хочеться, адже це колектив однодумців, де розуміють одне одного з пів-слова.

– Не думаю, що це реально – його замінити. Пісень останній рік не писав, – зазначає співак, проте є вже написаний новий текст і після недавніх подій я більше часу приділятиму творчості.

Гречка чесно відбула весь концерт і отримала задоволення від творчості Максима Кушніра і спілкування з митцем. Наразі чекаємо нових творів.
Найближчий виступ автора і виконавця Максима Кушніра – 10 лютого в приміщенні КДПУ ім. В. Винниченка в рамках концерту «Монотипія духу – легенда про студентське військо».

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Соборність по-кіровоградськи
Соборність по-кіровоградськи
Радість повноцінного життя у подарунок
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024