“Погляд-2012” збирає друзів!

12:05, 30 Листопада, 2012

У п’ятницю, 7-го грудня о 13:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського розпочнеться презентація ХVI художньої фотовиставки «Погляд-2012». Співорганізаторами виставки є Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників України, фотоклуб «КОЛАЖ», міжрегіональне творче об’єднання фотомитців та ОУНБ ім. Д. Чижевського,. Цього року в експозиції представлено270 різножанорових фоторобіт109 авторів, які пройшли конкурсний відбір. Це як уже знані фотомайстри, так і початківці з майже 20 областей України (Дніпродзержинськ, Краматорськ, Луганськ, Дніпропетровськ, Херсон, Ромни, Суми, Харків, Донецьк, Вінниця, Одеса, Кривий Ріг, Хмельницький, Полтава, Ужгород, Севастополь, Ялта та ін.), та й навіть зі США. Ізраїлю і Росії.

Приємним подарунком усім гостям презентації стане концерт муніципального камерного оркестру «Концертіно» під керівництвом Наталії Хілобокової.

В програмі відкриття відбудеться урочисте підписання угоди про соціальне партнерство між ОУНБ ім. Д. Чижевського, обласною організацією НСФХУ та керівником проекту «Моя квітуча Україна» Сергієм Зайцевим, а також вручення нагород учасникам.

О 15:00 родзинкою презентації, на численні замовлення, стане майстер-клас від Сергія Дубільєра (м. Дніпропетровськ), що неодмінно проходять з успіхом як серед професійних фотографів, так і фотоаматорів. На творчій зустрічі також буде представленодва слайд-фільми, створені Сергієм Гусарченком: звіт проведення циклу фотовиставок Сергія Зайцева «Моя квітуча Україна. Кіровоградщина». Фільм перший «Всеукраїнський фотофестиваль «Кіровоградщина». Фільм другий «Як це було, або за кадром Всеукраїнського фотофестивалю Кіровоградщина, Фотопленер Розумівка-Миколаївка, серпень -2012».

Вхід на презентацію і майстер-клас – вільний!

Фотопленер
З 7 по 9 грудня, в рамках фестивалю відбудеться традиційний фотопленер в одному з найбільш унікальних місць Кіровоградської області – дендропарку “Веселi Боковеньки” Долинського району. Організатори фотопленеру: Долинська районна рада, районне управління культури і туризму, дендропарк “Веселi Боковеньки”.Територія парку дуже мальовнича і по праву вважається перлиною Кіровоградщини. Колекція дендропарку на сьогодні налічує близько 1000 видів дерев і чагарників. Тут зростає одне з найдавніших на Землі дерев – гінкго, залізне дерево, деревина якого тоне у воді, цегельне дерево, західний платан, завезений до України з Південної Америки в 1809 році. Можна тут зустріти і болотистий кипарис, унікальну породу горіхів, липи,кленів, тюльпанчик і навіть дуже рідкісні в нашій широті південноамериканські дерева.

У суботу рівно опівдні розпочнеться урочисте відкриття пленерної частини фотофестивалю. Гостей вітають художні колективи району, відбудеться виставка народно-ужиткового мистецтва та майстер-класи народних умільців з виготовлення різьблених “писанок” (плетені вироби з лози) та ін.

Протягом проведення пленеру (з 7 по 9 грудня) фотохудожники матимуть можливість познайомитися з прекрасними пейзажами, провести фотосесії українського одягу 18-19 століть, створити портретну галерею місцевого населення, дізнатися про побут трьох прилеглих до території дендропарку сіл, заснованих М.Давидовим. У вільний час від фотопоходів традиційно проводяться перегляди портфоліо і слайдфільми учасників пленеру з подальшим їх обговоренням.

За результатами фотопленеру буде проведено фотовиставку та видано фотоальбом з авторськими роботами учасників фотофестивалю (кожному авторові у подарунок – фотоальбом і слайдфільми).

Вартість участі у фотопленері – 150 гривень (проїзд, проживання, харчування). Заявки на участь у пленері приймаються через Сергія Гусарченка (kollagekrd@yandex.ru ), а також при реєстрації на фестивалі, проживання в комфортних умовах безпосередньо на території дендропарку в 2,3-місних номерах з усіма зручностями. Організовано централізоване харчування і дієт-стіл.

Програма фотофестивалю „Погляд-2012”:

П’ятниця, 7 грудня, 13.00 – відкриття ХVI художньої фотовиставки «Погляд-2012», концерт муніципального камерного оркестру «Концертіно» під керівництвом Наталії Хілобокової. хол І поверху ОУНБ ім. Д. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24),

7 грудня, 15.00 – майстер-клас від Сергія Дубільєра (м. Дніпропетровськ), відділ документів іноземними мовами ОУНБ ім. Д. Чижевського.

7 грудня, 15.00 – звіт проведення циклу фотовиставок Сергія Зайцева «Моя квітуча Україна. Кіровоградщина». Керівник фотоклубу „Колаж” Сергій Гусарченко представляє: Фільм перший «Всеукраїнський фотофестиваль «Кіровоградщина». Фільм другий «Як це було, або за кадром Всеукраїнського фотофестивалю Кіровоградщина, Фотопленер Розумівка-Миколаївка, серпень -2012», відділ мистецтв ОУНБ ім. Д. Чижевського.

7 грудня, 17.00 – від’їзд на фотопленер с. Веселі Боковеньки (Долинський район, Кіровоградська обл.)

Субота, 8 грудня, 12.00 – урочисте відкриття пленерної частини фотофестивалю.

Неділя, 9 грудня – повернення в м. Кіровоград

Останні новини по темі
Вакцина від грипу за ваші гроші
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградський театр відремонтовано на совість?
Кіровоградський театр відремонтовано на совість?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024