У Кіровограді зникне найстаріший книжковий магазин?

11:00, 06 Грудня, 2012

У центрі Кіровограда по вулиці Дворцовій завершуються ремонтні роботи в приміщенні колишнього магазину «Школярик».

Цей об’єкт торгівлі добре відомий не одному поколінню кіровоградців. Тут можна було придбати книги, підручники, все необхідне для навчання та розширення власного кругозору.

Магазин був досить популярним, проте приміщення, яке знаходиться у комунальній власності Кіровограда, потребувало ремонту.

За задумом, після ремонту має зберегтися торговельне спрямування магазину, а саме – продаж друкованої продукції, а ще має з’явитися відділ з реалізації різноманітних сувенірів та інших поліграфічних матеріалів із символікою нашого міста. Про це повідомила начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова.

Тетяна Бєлова зазначила, що можливий варіант передачі в оренду приміщення цього магазину із збереженням спеціалізації торговельного об’єкта одній з поліграфічних фірм міста, яка займається видавництвом книг та популяризацією обласного центру на теренах України загалом, а віднедавна одним із напрямків діяльності обрала ще й виготовлення різноманітної сувенірної продукції із пам’ятними місцями та символікою обласного центру. Або на право освоєння цих торговельних площ претендуватимуть інші приватні підприємства, в тому числі – комунальні. Головне, щоб вони запропонували широкий асортимент продукції, яка відповідатиме сучасним вимогам.

Ремонт у приміщенні магазину площею близько 180 квадратних метрів вже наближається до завершення. За словами начальника управління капітального будівництва міської ради Віктора Ксеніча, тут було замінено старі вікна та двері на сучасні металопластикові, встановлено ролети, що закриватимуть вікна й двері, повністю зроблено внутрішні ремонтні роботи із спорудженням підвісної стелі, заміною підлоги, оздобленням. Також було повністю переобладнано внутрішню електромережу. Всього капітальний ремонт обійшовся міському бюджету приблизно у 80 тисяч гривень. Оновлене приміщення буде здано в експлуатацію вже найближчими днями.

Попри очевидні поліпшення, лишається без відповіді головне питання – чи залишиться після реформування книжковий асортимент, який до ремонту був досить широким. Тут згадується останнє реформування від влади, коли після певних новацій, фактично знищили магазин “Українська книга”.

За матеріалами “Вечірня газета”

Останні новини по темі
Зима – найкращий період для незаконного будівництва у Кіровограді(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Зима - найкращий період для незаконного будівництва у Кіровограді(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На У Світловодську говорили про розмежування міста і району
У Світловодську говорили про розмежування міста і району
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024