Гурти Zapaska та Kuzmich Orchestra заграли у Кіровограді(ФОТО)

16:17, 10 Грудня, 2012

9 грудня до Кіровограда, у рамках всеукраїнського туру завітали гурти Zapaska (Україна) + Kuzmich Orchestra(Чехія). Ініціаторами цього надзвичайного дійства у Кіровограді  були Мітя Чертоусов (організатор квартирників у Кіровограді, якого радо вітали не лише за організацію концерта, а й з днем народження) та Богдан Логвиненко (український письменник, журналіст, громадський діяч, мандрівник).

Кіровогадцям вже доводилось балувати свій слух чарівною музикою вищезазначених музикантів, оскільки в пабі “Ла-Манш” вже виступали гурти Zapaska та Дороти Барової в складі  “DoMa Ensemble”.

 

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Гурти Zapaska та Kuzmich Orchestra заграли у Кіровограді(ФОТО)

Хоча  цього разу концерт зібрав досить невелику аудиторію, та це не завадило створенню затишної атмосфери та тісного зв`язку між артистами та їх шанувальниками. Жоден з виступаючих не зійшов зі сцени не загравши на біс –  бурхливим емоціям слухачів не було меж. Музика дарувала радість та неймовірні переживання, а око радував відеосупровід, який був спеціально оригінально  оформленний під усі музичні композиції.

 

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Гурти Zapaska та Kuzmich Orchestra заграли у Кіровограді(ФОТО)

Надзвичайно порадувало те, що музиканти після виступу охоче спілкувалися з прихильниками, підписували диски та фотографувались на пам`ять.

“Гурт  Zapaska я вперше почула на квартирнику у Ла-Манші і відтоді це одні з моїх улюблених музикантів. Намагаюсь не пропускати їх концерти у Львові та знаю більшість пісень напам`ять. Сьогодні ж закохалась у творчість Kuzmich Orchestra , які заряджали своєю позитивною енегрією увесь виступ”, – такі враження від виступу однієї зі слухачок Маргарити Димитрової.

Сподіваюсь, що цей квартирник не останній, який подарував кіровоградцям якісну музику та гарний настрій.

Надія Пильник

Фото автора

Останні новини по темі
Різдвяні свята у поштових листівках
Різдвяні свята у поштових листівках
На Кіровоградщині прогнозують різке погіршення погоди
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024