Україна зняла фільм про силача Івана Фірцака

19:00, 12 Грудня, 2012

Завершилися зйомки українського дитячого фільму “Іван Сила”. 16-мільйонний проект на стадії постпродакшну, а на екранах з’явиться вже весною 2013 року.

“Іван Сила” – це добра сімейна історія про цілком реального українського силача Івана Фірцака, який в 1928 році офіційно удостоївся титулу найсильнішої людини планети. В основу картини лягла книга Олександра Гавроша “Неймовірні пригоди Івана Сили”, видана «Видавництвом Старого Лева» ще у 2007 році. Її адаптували для екрану Ігор Письменний та Віктор Андрієнко. Вони ж, окрім того, є режисерами майбутньої стрічки та зіграли в ній невеликі ролі.

Сценарій Письменного та Андрієнка переміг у конкурсі “Коронація слова” в номінації “Найкращий кіносценарій для дітей” та отримав стовідсоткову фінансову підтримку держави, повідомляє “Обозреватель”.

Зйомки “Івана Сили” тривали три з половиною місяці і проходили в Києві, Чернівцях, Кам’янці-Подільському та на Закарпатті – батьківщині Фірцака, якого у фільмі зіграв інший не менш відомий український силач Дмитро Халаджі.

Віктор Андрієнко, режисер, сценарист, актор: “Всюди, де ми знімали, ми відчували зацікавленість і підтримку, готовність допомогти в організації нашої роботи. Особисто я вдячний всім цим людям. Вдячний виконавцям всіх до єдиної ролей: від головних до епізодичних, а також всім, хто терпляче витримав нелегкі зйомки масових сцен. У тому, що ми в такий короткий термін пройшли складний шлях, створюючи історичний фільм, – заслуга кожного, хто був з нами у ці три з половиною місяці: актори, каскадери, циркачі, гримери, костюмери, художники, реквізитори, освітлювачі, водії, вся адміністративна група … Поки не можу говорити про фільм в цілому – попереду ще дуже важливий і відповідальний монтажний період. Знаю, що кожен з нас з нетерпінням буде чекати, що ж вийде у результаті. Чекає від нас якісного продукту і глядач. Дуже сподіваюся, що ми виправдаємо надії“.

Володимир Філіппов, генеральний продюсер: “Дія фільму розгортається в Європі початку 20 століття. Розуміючи всю складність відтворення тієї епохи, творча група дуже відповідально підходила до вибору локацій, костюмів, гриму. Всі, хто входив у кадр, включно з чисельною масовкою, були одягнені в історичні костюми. У фільмі немає декорацій – всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжній фортеці, в справжньому цирку. Крім того, і всі видовищні, всі силові трюки виконані у фільмі наживо. Окрім того, у картині можна буде побачити справжніх сажотрусів, унікальні ретро-автомобілі та ще багато-багато раритетних атрибутів епохи, з якою нас розділяє практично ціле століття“.

Останні новини по темі
У Новоархангельську церкву можуть захопити силою
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Новоархангельську церкву можуть захопити силою
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Охоронців перевірятимуть суворіше
Охоронців перевірятимуть суворіше?
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024