У Кіровограді пролунають останні цьогоріч колядки

10:00, 18 Січня, 2013

Сьогодні, 18 січня о 17.0- у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д.Чижевського відбудеться вечір фольклорного співу «Різдвяні колядки».Кіровоградський музей музичної культури ім. К. Шимановського відгукнувся на запрошення відділу мистецтв ОУНБ ім. Д. Чижевського прийняти участь  у вечорі «Різдвяні колядки». Давні старовинні пісні, автентичний спів – незмінно знаходять своїх шанувальників. Доторкнутись до предківщини запрошуємо всіх поціновувачів народних традицій.

Вечір фольклорного співу присвячується 100-річчю від дня народження Григорія Нудьги (1913 – 1994 р.р.) – українського фольклориста, музичного критика, письменника та літературознавця.    

Доречно буде згадати співпрацю вченого з новопразьким краєзнавцем Федором Плотніром, в результаті якої для читача постала книжка «Козак, філософ, поет» (видана Благодійним фондом-фундацією ім. Г. Нудьги), де на основі історичних документів підтвердилося, що автор всесвітньо відомої пісні «Їхав козак за Дунай» – Семен Климовський – доживав віка і похований на хуторі Припутні під Новою Прагою, що в Олександрійському районі Кіровоградської області.

Останні новини по темі
Олександр Шаталов їде з Кіровограда?
watal2
dpii1
Вірієнко відзвітував про роботу Кіровоградської обласної ДПС
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024