Еротично-філософські «МаксималISTи»: дебютна книга Василя Левицького

12:30, 18 Січня, 2013

Вчора, 17 січня, на зібранні молодіжного літературного клубу «Ліра», що постійно діє при бібліотеці ім.О. Бойченка, було презентовано новий смарагд української художньої літератури нашого краю. Тоненька, але все ж таки наповнена глибоким змістом, книжечка «МаксималISTи» стала дебютом молодого письменника Василя Левицького.

Збірка повістей, в якій поєдналися фізика й лірика, раціо та емоціо, високі філософські категорії і прості буденні радості й печалі, зацікавить кожного, хто часто задає собі риторичні запитання типу «Де починається мистецтво і де воно закінчується?» або «Чи можна знати усе?». Незважаючи на високі універсалії робота молодика зацікавить будь-якого прихильника любовних сюжетів та «елементів цнотливої еротики». 
«Василь вміє інтригувати. Ця інтрига, яку він заклав у книгу як комплексний естетичний художній продукт, дозволяє захопити читача, змусити його думати. Читається дійсно дуже швидко і текст надзвичайно пізнавальний» – ділиться враженнями від прочитаного знайома автора Ірина Ткаченко.

Книгу можна придбати у автора або ж взяти у відділі міського абонементу бібліотеки ім. О. Бойченка.

Інформація про автора
Василь Левицький – випускник філологічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Під час студентських років був неодноразовим учасником та переможцем літературних та журналістських конкурсів. Активно друкувався у місцевих періодичних виданнях «А5», «Молодіжне перехрестя», «Благовість», брав участь у громадській роботі (зокрема, у Всеукраїнському товаристві «Православна просвіта»), працював над програмами «Пам’ять» і «Проблема в конверті» на радіо та ТБ. Нині працює керівником гуртка журналістики в ЗОШ № 22, також почав роботу в Центрі дитячої та юнацької творчості. Продовжує брати участь у літературно-дискусійних клубах та спілках.

Світлана Дубина

Останні новини по темі
У Новомиргороді виробляють 350 кг паливних брикетів на годину
В Кіровограді протестуватимуть проти МТС
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024