У Кіровограді «побилися» поети

12:55, 20 Січня, 2013

Такі люди бачать світ в образах, а висловлюють свої думки за допомогою метафор та оксюморонів. Їхні думки перетворюються в строфічні ряди, потім у вірші чи поеми. Саме декларуванням своїх літературних надбань і займалися учасники чергової «Битви поетів» у Кіровограді, що відбулася вчора, 19 січня, у галереї «Єлисаветград».

Постійна учасниця поетичних батлів Аліна Андрєєва говорить, що тепер «Битви» вийшли на кращий рівень, тепер відчувається конкуренція завдяки більшій кількості учасників, різноманітності жанрів.

 Незважаючи на велике християнське свято Водохреща, тематика віршів зовсім не була пов’язана з цією датою. Поети розповідали про любовні перипетії на фронтах свого життя, іронічно висміювали особливі моменти та ситуації, згадували про близьких та не дуже людей.

У вчорашній битві взяли участь 7 поетів. Правила гри залишалися незмінними:  вона відбувається у три тури, після кожного «відкидаються» ті, хто набрав найменше балів. У фінал виходить два учасники, які і змагаються за титул переможця. Найсильнішими у цій битві виявилися Влад і Наталія Бідненко.

slemm1

 

 

 

 

 

 

 

Фінальна дуель відбувалася у три кола, тому що слухачі (які, до речі, і є суддями) тривалий час не могли визначити кращого. Після напруженої боротьби перемогу все ж таки отримала поет-початківець Наталія Бідненко, яка вперше взяла участь у подібному заході. Як і усі переможці ігор авторка отримала грошовий приз та можливість публікації в електронному журналі «шТОПОР».

slemm3

Далі один із віршів фіналістки:

Я пройду унижение ада,
Безнадежный холодный апрель
И косые недобрые взгляды,
Недосказанных слов канитель.

И душой, как открытою раной,
Я приму не бальзам, а хинин…
В кружевах из любви и обмана,
Как ребенок, колышется сплин.

Насмехаются черти и бесы,
Бьют хвостами да скалят клыки,
А судьба себе, знай, куролесит,
От твоей отрывая руки.

Меж котлами с кипящей смолою
Извернувшись, запрыгну за край,
Отболев и весной, и тобою…
Может, так достается нам рай?!

На поетичному батлі побувала Світлана Дубина

Останні новини по темі
Надзвичайні ситуації на Водохреща у Кіровограді
Відео святкування Водохреща у Кіровограді(ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024