Велика техніка в мініатюрі

05:28, 13 Червня, 2011

А “Гречка” знову мандрує, але цього разу нас занесло до науковців, фермерів та підприємців. 8 – 9 червня неподалік Києва (Васильківський район, смт. Дослідницьке) проводилася виставка сільськогосподарської техніки. Було там багато цікавих експонатів українського виробництва, та “Гречку” зацікавили трактори, комбайни й автомобілі не справжні, а мініатюрні! Просто на капоті легковушки красувалася ціла виставка моделей різноманітної техніки, виготовленої з пластику, паперу та дерева.

«Ярослав Михайлович Мартинюк»,- відрекомендувався нам худорлявий юнак і з радістю погодився відповісти на кілька питань. Вже зовсім скоро ми дізналися, що хлопець родом із сусіднього села Соколівка. Юнак робить маленькі копії великої техніки. Моделюванням захопився ще в дитинстві. Не маючи змоги через скрутне фінансове становище купувати іграшки китайського виробництва, молодий конструктор розпочав власне – вітчизняне!

www.gre4ka.info

«Захоплення розпочалося із звичайних конструкторів, потім з’явилися власні розробки моделей техніки. Із кожною новою роботою якість відтворення покращувалася. Займаюся я цим вже шість років», – розповів “Гречці” Ярослав.

www.gre4ka.info

Робота над моделлю розпочинається зі звичайної фотографії. Світлину перемальовують на картон, розфарбовують, вирізають і склеюють всі запчастини. Після чого доробляються дрібні деталі, і нарешті маємо готову копію. Серед робіт майстра, окрім тракторів, комбайнів, вантажівок, сівалок, є ще архітектурні споруди, чимало легкового транспорту, кораблів, літаків і навіть гвинтокрилів. До Дослідного потрапила лише частина моделей – все, що вмістилося до багажника автомобіля.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

От і на цій виставці Ярослав зробив чимало цікавих світлин, а це означає, що байдикувати не доведеться і вже завтра з’являтимуться нові моделі молодого конструктора!

“Гречка” має номер телефону Ярослава Мартинюка і радо допоможе всім бажаючим зв’язатися з ним і запропонувати співпрацю або просто придбати його творіння.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Усім бажаючим “Гречка” пропонує долучитися до нашої арттолоки і розповісти про ваші захоплення на сторінках нашого сайту.

Валерій Лебідь

фото автора

Останні новини по темі
Гармонія і затишна атмосфера – квартирник у Кіровограді
www.gre4ka.com.ua
Sophie Villy & Андрій Любка в Кіровограді
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024