Кумедні вусолапохвости: виставка вірних друзів у Кіровограді

09:30, 24 Січня, 2013

Ви колись бачили сторожову козу? Чи можливо знайомилися з котом, що готується до польоту у космос? А можливо вас якось зацікавив кіт-водій? Здається зараз говориться про нереальні факти, але це чиста, і, до речі, задокументована правда. Особливих тварин впродовж 4 місяців фіксували учасники фотоконкурсу «Твої вірні друзі».

Нагородження переможців конкурсу відбулося 23 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук бібліотеки ім. Д. Чижевського. Сам конкурс був організований Орхуським екологічним інформаційно-тренінговим центром до Всесвітнього дня захисту тварин. Впродовж липня-жовтня минулого року приймалися фотороботи як від професіоналів, так і від фотографів-аматорів. Організатори конкурсу поставили перед собою завдання звернути увагу всіх небайдужих до проблем тварин, ще раз проявити любов і доброту до «братів наших менших» і поділитися цікавими знімками, що принесли б радість кожному. 
За словами завідуючої відділом документів з економічних, технічних та природничих наук Аліни Осокіної, що входила до складу журі, на конкурс надійшло 35 робіт з трьох областей України: Кіровоградської, Полтавської і Харківської. Оцінювали роботи також заступник директора бібліотеки ім. Д. Чижевського Оксана Ткаченко та відповідальний секретар Кіровоградської обласної організації Національної спілки фотохудожників Сергій Гусарченко. Серед усіх надісланих робіт члени журі відібрали 6 найкращих фотознімків і нагородили дипломами й цінними призами, серед яких були фотоальбоми та флешки.

У номінації «Домашні улюбленці» перемогли Оксана Філіченко «Мурка», Роман Казак «Генерал песчаного карьера», Василь Васюк «Двоє». У номінації «Кумедні фото» переможцями стали Галина Нікітіна «Кто сказал, что сторожевых коз не бывает» та Літєй Марина «Подготовка в космонавты». А от призером номінації «Діти природи» став Ігор Гречаний зі своєю роботою «Мой дом-моя крепость». 

На виставці, що діятиме ще кілька тижнів, можна переглянути усі надіслані на конкурс роботи. Вхід, як завжди, безкоштовний.

А для тих, хто не встиг похвалитися знімками своїх улюбленців, зараз організований черговий конкурс «Березнева катавасія», присвячений Міжнародному дню котів. За словами голови організації «Бім», яка є співорганізатором цього конкурсу, Тетяни Кучерявої, фотороботи із зображенням котів приймаються до 18 лютого. Переможців очікують подарунки та можливість презентувати улюбленця перед публікою.

Світлана Дубина

Останні новини по темі
У “Єлисаветграді” заграють рок
e2
Одного до лікарні – іншого під суд: бійка на Кіровоградщині
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024