Сергій Єсєнін і Кіровоград(ФОТО)

10:33, 09 Лютого, 2013

7 лютого 2013 року в рамках роботи «Театральної вітальні» у Кіровоградському обласному художньому музеї відбулася концертна програма «Мой Есенин» учасників творчого клубу «Натхнення» Кіровоградського музичного училища.

Це вже не перша зустріч в стінах обласного художнього музею. В травні 2012 року шанувальники таланту самодіяльних акторів мали змогу переглянути три уривки з вистав «Лісістрата» Аристофана,  «Антігона» Софокла та «Езоп» за п’єсою Г.Фігейредо.
Також було презентовано широкому загалу й мистецький проект про розвиток образотворчого мистецтва на Кіровоградщині –  «Світ у чуттєвих образах».

Сьогоднішній літературно-музикальний вечір присвячений творчості видатного російського поета Сергія Єсеніна. Цей вечір вже проводився в рамках конкурсу, який був організований Російським центром естетичного виховання. В програмі музейного заходу відбулася відеопрезентація «Секрет музыкальности Сергея Есенина», слово про поета «Мой Есенин», читання віршів та виконання пісень та романсів на слова Єсеніна у виконанні студентів Кіровоградського музичного училища.

Художнім оформленням заходу стала робота художника-земляка Володимира Волохова (1939 р. н.) «Лірика Сергія Єсеніна» (1982), яку до фондового зібрання музею передав меценат та галерист Микола Цуканов.

esenn2

esenn3

Леся Дмітрієва,
науковий співробітник
Кіровоградського обласного художнього музею  

Останні новини по темі
У Кіровограді з суспільною мораллю все гаразд?
У Компаніївці спалили “підрахуя”(ВІДЕО)
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024