Кіровоград: у Провокаторі «Гуляйгород» робив «GG»(ФОТО,ВІДЕО)

08:30, 14 Грудня, 2015

«GG» – новий проект кіровоградсько-київського фольклорного гурту «Гуляйгород» презентували 11 грудня в Кіровограді. Етно-електронне звучання народних пісень, зібраних під час фольклорних експедицій, зокрема на Кіровоградщині, щирі та відкриті учасники гурту, приємна і майже домашня атмосфера, що панувала в клубі того вечора, схоже, не залишила байдужим нікого. Драйвовий електронний супровід,електрогітара та живі барабани тримали глядачів в динаміці.

З огляду на те, що основу «Гуляйгороду» складають четверо вихідців з Кіровограда(Сергій Постольніков, Анастасія Філатова, Ірина Барамба, Олександр Вовк), левову частку шанувальників творчості гурту, які завітали на концерт, складали родичі та друзі музикантів.

Фольклорний гурт «Гуляйгород» відомий в Україні та за її межами як активний учасник багатьох українських і міжнародних етно – фестивалів. Презентація проекту у Кіровограді відбулася в рамках промо-туру містами України в підтримку нового альбому. Перший концерт відбувся 25 листопада, а фінальний – 15 грудня. Кіровоград став 10-містом на шляху музикантів.

www.gre4ka.info

Як пояснюють самі учасники гурту, новий проект «Гуляйгород GG» — це поєднання традиційної манери багатоголосного співу та народних інструментальних награвань із сучасною електронною музикою, зокрема й у DJ-версії. Його назва «GG» утілює колективний образ великих пращурів українців(Great Grandmothers (fathers)), які крізь століття донесли нащадкам традиційну музичну культуру в первинному вигляді. Саме сила народної пісні стала головним імпульсом для творення нових композицій.

www.gre4ka.info

Пісні, що звучали на концерті мають чималу історію та вік, однак всі вони актуальні і сьогодні. Підтвердженням цьому є те, що частина пісень має конкретні присвяти. Зокрема, героям Майдану та війні на сході країні,емігрантам тощо.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Творчість «Гуляйгороду» передбачає живе спілкування та безпосередній контакт з слухачем, і «Гречка» пропонує вам кілька записів з кіровоградського концерту.

Учасники проекту: Анастасія Філатова (вокал,бубон), Ірина Барамба (вокал), Сергій Постольніков (вокал, скрипка, сурма), Олександр Вовк (цимбали, клавіші, бас, вокал), Северин Данилейко (вокал,скрипка, сурма, сопілка), Андрій Антоненко (електроніка).

Перед концертом у Кіровограді, учасники гурту дали прес-конференцію. Розширене інтерв’юз митцями читайте на «Гречці» вже найближчим часом.

www.gre4ka.info

Завершиться концертнийтур завтра у Києві, де і відбудеться презентація нової платівки «Гуляйгород GG».

Фото: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Роботу кіровоградської ТЕЦ перевірить контрольне – ревізійне управління
У Кіровограді рідні загиблих учасників АТО отримали нове житло
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024