Розпочався прийом робіт на III Молодіжний фестиваль аматорського кіно РАНОК-2013!

14:19, 14 Лютого, 2013

Розпочався прийом робіт на III Молодіжний фестиваль аматорського кіно РАНОК-2013!


Умови участі:
1. До участі у фестивалі запрошуються молодіжні аматорські кіно-, теле-, медіа-гуртки та студії або окремі кіноаматори.

2. Участь у конкурсній програмі фестивалю безкоштовна.

3. Для участі в конкурсі необхідно до 1 березня 2013 року надіслати заявку і авторський фільм. Фестиваль приймає на конкурс фільми морально-естетичного змісту, присвячені екології, охороні здоров’я, захисту прав людини, тварин та природи, а також фільми духовної, філософської та соціальної тематики, направлені на розвиток суспільства.
Наголошуємо, що до участі в конкурсі не допускаються фільми:
– що пропагують насильство, наркотики, расову ненависть і тому подібне;
– що ображають людську гідність окремої особи або групи осіб;
– що ображають релігійні та національні погляди;
– які містять рекламу фірм, послуг, товарів в явному або прихованому вигляді;
– які мають елементи порнографії.

4. Тривалість фільму – не більше 10 хвилин.
Відеоробота повинна мати титри, які несуть інформацію про назву фільму, прізвища режисера, оператора, головних героїв, рік випуску тощо.
Фільми приймаються українською, російською або англійською мовою, що не впливає на оцінювання робіт.

5. Номінації фестивалю:
– документальний фільм,
– ігровий фільм,
– анімаційний фільм,
– експериментальний фільм (відео-арт),
– «Відеохвилина».
Оргкомітет залишає за собою право самостійно визначатися з номінацією надісланої відеороботи.

6. Фільми приймаються:
1-й варіант: на DVD-носіях в супроводі заповненої та підписаної заявки на участь (кожен фільм окремо). Прохання відправляти якісну цифрову копію фільму. Фільми не рецензуються і не повертаються.
Матеріали надсилайте звичайною поштою на ім’я координатора проекту Володимира Живицького за адресою:
МФАК «Ранок»
Живицькому Володимиру
вул. Металургів, 28-А,
м. Кіровоград,
25491,
Україна

2-й варіант: відеороботи приймаються електронною поштою.
Для цього: фільм, в найкращому нестислому форматі безкоштовно викладається на Internet-файлообмінник, бажано www.ex.ua, Яндекс-флешка, www.fileplanet.com.ua, www.tfile.ru, sendfile.su, або надсилається torrent-файлом. Будь ласка, не використовуйте сайти з обмеженою швидкісттю завантаження файлів, як www.depositfiles.com.
Заповнену заявку, разом з посиланням на відеофільм, необхідно надіслати на електронну скриньку:info@kinoranok.org.ua або kinoranok@ukr.net.

Додаткова інформація для всіх учасників: цифрову фотографію режисера
(300 dpi) необхідно обов’язково надіслати на електронну адресу фестивалю: info@kinoranok.org.ua

7. Увага! Відповідно до Закону України «Про авторські та суміжні права», при використанні у Вашій роботі кадрів з фільмів або авторської музики, обов’язково має бути вказано ім’я автора, твір якого використовується, а також назва музики або фільму, фрагмент якого відтворюється. Якщо використовуються кадри з фільмів, які визнані «суспільним надбанням», то такі твори можуть вільно використовуватися будь-якою особою. «Суспільним надбанням» є твори, відносно яких закінчився термін дії авторського права, наприклад: хроніко-історичні фотографії чи відеокадри, космічні зйомки, документальні кадри, музичні твори та інше.

8. Серед надісланих робіт, оргкомітет визначає фільми, що братимуть участь у відкритому Internet-голосуванні кінофестивалю «РАНОК», яке відбудеться у березні 2013 року на сайті фестивалю. Усі фільми, незалежно від номінації, змагатимуться за нагороду переможця Internet-голосування. Її отримає фільм, який набере найбільшу кількість балів від глядачів.
Надалі, за результатами Internet-голосування, кращі фільми, які відібрані оргкомітетом, глядачами та експертною групою, потрапляють до членів професійного журі, згідно номінацій фестивалю, і є фіналістами фестивалю. Всі фіналісти особисто будуть запрошені для участі у Церемонії нагородження переможців, яка відбудеться у квітні 2013 року в місті Кіровограді.

9. Кожен учасник, робота якого пройшла у фінал фестивалю, обов’язково отримає Диплом за участь, а переможці у кожній номінації та переможець Internet-голосування будуть нагороджені Дипломами лауреатів, цінними подарунками, Статуетками фестивалю «Ранок» (1-е місце в кожній номінації) та спеціальними Дипломами журі.

Кожен учасник, який надіслав свою відеороботу на молодіжний фестиваль аматорського кіно «Ранок», погоджується з усіма правилами фестивалю, підтверджує свої авторські права на фільм і дозволяє некомерційне використання відеофільму в цілях популяризації фестивалю і фільму.

Оргкомітет молодіжного фестивалю аматорського кіно «Ранок»
Координатор проекту: Володимир Живицький, тел. +38 0502033007

Останні новини по темі
У Кіровограді презентували перший географічний атлас області
У Кіровоградській районній лікарні “торгували” довідками
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024