Леся Воронина та її чарівна Гава відвідали Кіровоград (ФОТО)

15:28, 26 Лютого, 2013

Сьогодні, 26 лютого, до Кіровограду завітала радіожурналістка і письменниця Леся Воронина.

Остання робота пані Ворониної, книга „Таємне товариство боягузів та брехунів”, здобула престижну літературну відзнаку, її названо „Книгою року ВВС” серед дитячих українських творів.

 День у письменниці видався насиченим. Зранку вона завітала на обласне телебачення, потім мала кілька зустрічей зі студентами філологічного факультету КДПУ ім. В.Винниченка, пообіді поспілкувалась безпосередньо зі своїми маленькими читачами у стінах бібліотеки для дітей імені Гайдара.

Останній шанс почути улюблену авторку сьогодні кіровоградці мають о 16.00. У стінах бібліотеки імені Д.Чижевського відбудеться заключна зустріч з письменницею.

Пані Леся приїхала не сама. Крім чудових книг, про які вона може розповідати годинами, з нею приїхав її талісман – м’яка іграшка Гава. Пташка зовсім не проста, а чарівна.

«Усі хто вірить у диво, не залежно від віку, можуть потримати вороненя за лапку, дівчата – смикнути за кіску, а хлопці – за хвостика, та загадати бажання.  Проте чи збудеться ваше бажання залежить від настрою самої Гави», – каже Леся Воронина.

Більше ж про творчість Лесі Ворониної читайте у ексклюзивному інтерв’ю на сторінках „Гречки” вже на вихідних.

vor2\

vor3

vor4

vor5

vor6

Фото Валерія Лебедя

Останні новини по темі
У Кіровограді презентують фото з життя ВІЛ-позитивних жінок
Кіровоградці, продаж одної квартири на рік не оподатковується
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024