«Мілітарний календар- 2012».Кіровоградський спецназ

15:13, 07 Грудня, 2011

Незабаром в Україні побачить світ оригінальний календар на 2012 рік. Ініціаторами його створення виступила команда «Українського міліарного порталу», тож природно, що присвячений він військовій тематиці. На сторінках яскравого видання – військовики різних родів військ з усіх куточків України. Війська спеціального призначення представлено фотографією бійців окремого полку спеціального призначення №А0680, що базується в місті Кіровограді.

Серед іншого «Мілітарний календар – 2012» містить у собі унікальні зображення військової техніки та зброї з усіма її характеристиками і параметрами.

 «Видання спрямоване на популяризацію Збройних сил і на підвищення самоповаги українців - бо армія у нас досі залишається досить великою і потужною», - зазначають видавці. В найближчих планах порталу різні довідкові видання, каталоги та альбоми присвячені військовій тематиці.

«Видання спрямоване на популяризацію Збройних сил і на підвищення самоповаги українців – бо армія у нас досі залишається досить великою і потужною», – зазначають видавці.

В найближчих планах порталу різні довідкові видання, каталоги та альбоми присвячені військовій тематиці.

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Мілітарний календар- 2012».Кіровоградський спецназ

Календар «Мілітарний календар – 2012» надійде у вільний продаж до книжкових крамниць усієї країни вже у грудні цього року. Також його можна буде замовити в інтернет-мережі .

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Час настав! Розпочалася подача заявок на участь у розіграші призу від “Гречки”
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Час настав! Розпочалася подача заявок на участь у розіграші призу від "Гречки"
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У День людей з особливими потребами в Кіровограді в небо запускали китайські ліхтарики
У День людей з особливими потребами в Кіровограді запускали китайські ліхтарики
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024