Письменники-фантасти з Кропивницького презентували збірку оповідань “Багряні ночі” (ФОТО)

09:12, 31 Жовтня, 2018

Вчора, 30 жовтня, кропивницькі призери конкурсу «Брама» презентували першу антологію українського фентезі «Багряні ночі».

Книга сформована на основі результатів конкурсу фентезійних історій “Брама-2017” до якої увійшли п’ять історій від кропивничан: Вадима Овчарова, Ольги Мігель та Ольги Козій.

pr

Антологію названо на честь оповідання Вадима Овчарова «Багряні ночі Альзеари», яке зайняло на конкурсі перше місце.

Під час зустрічі письменники розповіли про значення фантастики для суспільства, відповідали на запитання гостів, а всі охочі фотографувались з справжнім лицарем.

«Я дуже рада бути у цій крутій збірці. Через фантастику використовуючи різні інструменти можна передати глибокі і серйозні теми»,- відзначає Ольга Мігель.

Довідково: «Брама» – літературний конкурс прози в жанрі «фентезі», започаткований Анатолієм Мицканом в рамках щорічного фестивалю фентезі, який проходить з 2017 року в Івано-Франківську. Серед майже п’яти сотень оповідань, анонімно надісланих на конкурс 2017 року, суддями було обрано 27 найкращих робіт, які увійшли до збірки «Багряні ночі».

Нагадаємо, письменник-фантаст з Кропивницького розповів про створення інших світів.

 

Останні новини по темі
Старовинні балкони та двері в Кропивницькому можуть реставрувати (ФОТО)
IMG 3197
2018 10 27 velo1
У Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з велокросу (ФОТО)
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024