Едуард Мане в галереї Петра Оссовського

10:45, 21 Січня, 2012

23 січня художній музей знайомите усіх зацікавлених з творчістю Едуарда Мане – основоположника імпресіонізму.

У відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться захід, приурочений до 180-річчя з дня народження французького художника Едуарда Мане (1832-1883).

Е. Мане народився 23 січня 1832 року в Парижі, де і прожив  майже все життя. З 1850 по 1856 роки  вчився у школі мистецтв пана Т. Кутюра. Малював портрети, жанрові композиції, натюрморти.
В своїх творах Мане був предтечею імпресіонізму, виступав проти офіційного мистецтва, так званого академізму, протиставляючи йому зображення реальної дійсності, простих повсякденних явищ навколишнього життя, зокрема сучасного Парижу.
Помер Едуард Мане 30 квітня 1883 року. Залишив цікаві зразки графіки в малюнках і офортах. Твори художника зберігаються в Луврі, Музеї д’Орсе  в Парижі, в Інституті Курто у Лондоні та інших відомих зібраннях.
В картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» до 180-річчя з дня народження  для всіх бажаючих відбудеться перегляд фільму про життя  і творчість французького художника Едуарда Мане «Мане. Батько сучасного мистецтва».
Даний фільм знайомить нас з цікавим та захоплюючим світом мистецтва.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info [Едуард Мане в галереї Петра Осовського]

Запрошуємо всіх небайдужих  відвідати  даний захід.

Науковий співробітник відділу Кіровоградського
обласного художнього музею –
картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
Тетяна Ащеулова

Останні новини по темі
Без реєстрації людина поза законом?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Без реєстрації людина поза законом?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [Турнір з настільного хокею для притулку "Надія"]
Турнір з настільного хокею для притулку “Надія”
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024