Кіровоградському “Фавориту” 4 роки!

14:00, 05 Березня, 2012

1 березня свій 4-й день народження святкував клуб спортивного бального танцю «Фаворит» на чолі з керівником Юрієм Вовненком.

Не дивлячись на свій юний вік, клуб має багато досягнень, перемог та відзнак. Представники «Фавориту» взяли участь у різноманітних конкурсах як в Кіровограді так і за його межами. І можуть похвалитися ні однією перемогою на різних рівнях.

У святкуванні Дня народження танцювального клубу взяли участь діти всіх вікових категорій. Вони продемонстрували вміння та навички набуті протягом чотирьох років занять в клубі.

Організатори та гості свята мали змогу помилуватися красою танцю, адже танець – це не тільки видовище, а й спосіб в який танцьористи висловлюють свої думоки та почуття. До святкової програми увійшли різноманітні хореографічні композиції всіх вікових категорій та програм. Найдостойніших нагородили грамотами, дипломами, подарунками та сувенірами за сумлінну працю в «Фавориті».

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  Кіровоградському «Фавориту» 4 роки!

Фото: «Фаворит»

Останні новини по темі
Духовий оркестр святкує День народження
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [Духовий оркестр святкує День народження]
RSS www.gre4ka.com.ua
Найповніша афіша Кіровограда 5.03.12-11.03.12
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024