«Кіна не буде»: В Кіровограді не покажуть фільм «Август.Восьмого»(ФОТО)

16:00, 09 Березня, 2012

Одразу кілька Інтернет-видань розмістили інформацію про те, що Міністерство культури України відкликало ліцензію на прокат фільму «Август. Восьмого» на території України. Офіційний же сайт міністерства не містить жодної інформації з цього приводу.

Проте, анонсований спочатку 1, а згодом 8 березня прем’єрний показ стрічки в кіровоградських кінотеатрах так і не відбудеться.

 

«Сьогодні показу не буде, і взагалі, у нас немає в прокаті цього фільму», – розповіли журналістам «Гречки» в кінотеатрі.

Щоправда афіша фільму «Август. Восьмого», ще й досі прикрашає під’їзд культурного закладу.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Кіна не буде»: В Кіровограді не покажуть фільм «Август.Восьмого»(ФОТО)

Микола Леськів

Фото автора

Останні новини по темі
Міліція заступилась за Табачника, а він сам завітав на іменини Кобзаря в Кіровоград(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Міліція заступилась за Табачника, а він сам завітав на іменини Кобзаря в Кіровоград(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [Весняний вернісаж в музеї Осмьоркіна]
Весняний вернісаж в музеї Осмьоркіна
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024