В Кіровограді презентують «Культурний центр Ексампей»

20:00, 09 Квітня, 2012

10 квітня о 10.00, у приміщенні інформаційно-ресурсного центру (вул. Дзержинського, 53А) відбудеться прес-конференція організаторів проекту «Культурний центр Ексампей» за участю письменника Максима Кідрука.

«Культурний центр Ексампей» – це абсолютно новий проект для Кіровограда. Він покликаний підвищити культурний рівень городян, відродити інтерес до мистецтва, літератури, познайомити кіровоградців зі звичаями та традиціями інших країн.

Першим гостем у рамках цього проекту стане Максим Кідрук, відомий письменник і мандрівник, лауреат «Коронації слова», автор пригодницьких романів про далекі країни, їх історію та природу. Його книжки не лишають байдужими, вони спонукають кудись їхати, щось вивчати, одним словом  – не сидіти на місці.

Прес-служба ГО «КВІС»

Останні новини по темі
Великодні Гаївки в Кіровограді(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Великодні Гаївки в Кіровограді(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Прибери сміття - посади дерево!
Прибери сміття – посади дерево!
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024