На культурному фронті: у Кропивницькому до 140-річчя театру презентують виставу від режисера з Херсону (ФОТО)

14:12, 25 Жовтня, 2022

 У Кропивницькому з нагоди 140-річчя театру Корифеїв відбудеться прем’єра вистави “Бондарівна” за твором Івана Карпенка-Карого, режисером якої став заслужений діяч мистецтв із Херсону Сергій Павлюк.

 

 Про ідею вистави режисер та актори кропивницького театру розповіли сьогодні, 25 жовтня, під час пресконференції.

За словами запрошеного режисера-постановника Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Сергія Павлюка, обирали виставу саме серед творів корифеїв. Зупинилися на “Бондарівні”, оскільки її сюжет лишається актуальним для сьогодення.

teatr14

“Все цікаве вже було поставлено. Я став перечитувати, і знайшов “Бондарівну”. Сюжет ми лишили майже незмінним, хіба що в п’єсі поляків ми замінили на москалів. І, крім того, наша героїня залишається живою”, – прокоментував Павлюк.

Особливістю вистави також назвали її музичний супровід, для якого використали твори сучасних фольк-гуртів.

“Музику ми використовуємо з дозволу виконавців. Зокрема це твори сучасних фольк-гуртів “ДахаБраха”, гурту “Гуляй Поле”, музиканти якого мої хороші друзі. Також навантаження автентичного співу ми взяли від гурту “Божичі”, з їхньої пісні “Помишляйте” починається друга дія”, – розповів режисер.

Також актори зауважили, що війна додає своїх особливостей у роботі, адже повітряні тривоги змушують переривати репетиції, а відповідно і налаштування акторів на гру. Проте вони раді, що мають можливість навіть у час війни дарувати свою творчість людям.

89

“Дякуючи нашим ЗСУ, навіть під час “театру воєнних дій”, ми можемо працювати і робити кожен своє на своєму фронті. Я завжди кажу – все буде добре!  Це моя мантра. ЗСУ переможе, я повернуся в Херсон”, – акцентував Сергій Павлюк.

Крім того, актори показали репетицію першої дії “Бондарівни”.

teatr5

Прем’єра вистави відбудеться 27 жовтня о 14:00 у театрі імені Марка Кропивницького.

Показ вистави для всіх бажаючих стартує від 30 жовтня. Придбати квитки можна за цим посиланням.

teatr2

teatr3

teatr1

teatr6

 

Останні новини по темі
Чоловіче худі — найулюбленіший одяг молоді
Depositphotos 530211540 S
borg za svitlo
У Кропивницькому енергопостачальна компанія намагається відсудити у податкової майже 715 тисяч боргу
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024