Кіровоградських дітей вчили заощаджувати (ФОТО)

20 листопада у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П. Гайдара відбулося театралізоване дійство «Пригоди Копієчки та її друзів» у рамках проекту «Азбука Бізнесу для малюків».
Учасниками свята стали юні користувачі бібліотеки: Кузьменко Ілля, Мефодюк Ольга, Вавіліна Владислава, Томаз Варвара та Кузнєцова Анна учениця Кіровоградської музичної школи № 3, солістка ансамблю естрадного співу «Нота мрії», під керівництвом Тимофієва О.К.
На захід завітали учні початкових класів гімназії ім. Т.Г.Шевченка та НВК «Кіровоградського колегіуму».
Головна героїня – Копієчка потрапляє в місто, де панує злий Жаднюга. Вона знайомиться з хлопчиком Іллею та дівчатками Олею і Владою, які розповідають їй про злодіяння Господаря міста. Копієчка вирішує допомогти друзям побороти Жаднюгу та влаштувати для дітей справжнє довгоочікуване свято.
Маленькі користувачі разом з героями вистави вчилися бути заощадливими, тому що гроші з неба не падають і порухом чарівної палички в гаманці не з’являються. А найбільш допитливі мали змогу взяти додому книги, що розповідають про історію грошей та знайомлять з купюрами різних країн.



