Надзвичайні події

На Кіровоградщині розтрощили авто Мустафи Найєма і Світлани Заліщук (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 9003

На Кіровоградщині невідомі напали на авто, де перебували кандидати в нардепи від блоку Петра Порошенка Мустафи Наєма та Світлани Заліщук.

Також в авто перебував журналіст Сергій Лещенко, спостерігач та фотограф Нью-Йорк Таймс.

В селі Суботці авто закидали камінням, били авто по капоту і даху.

Наразі на місце подій викликали міліцію.

Про це "Гречці" повідомили у виборчому штабі Андрія Лавруся, кандидата від 102 округу, якого підтримали Наєм і Заліщук, на противагу Олесю Довгому, що балотується по цьому ж окрузі.

 "Ми їхали з с. Казарня до Знам'янки після того, як зафіксували підкуп виборців. Цей факт власне свідчить підкуп про факт підкупу виборців Олесем Довгим про карусель. Ми викликали міліцію, дали свідчення, зафіксували факт, приїхали журналісти.  Потім ми їхали на машині. На дорозі стояли десь шість чоловіків і почали раптом кидати просто величезне каміння в нашу машину. Розбили абсолютно всі вікна в машині, слава Богу ніхто не постраждав. Водій почав газувати, щоб від них відірватись, але вони бігли за нами.  Нам вдалось відірватись. В машині знаходились разом зі мною ще два кандидати в нардепи Мустафа Наєм, Сергій Лещенко, один спостерігач, фотограф від New York Times та водій Віталій. Ми зараз викликали міліцію і чекаємо їх." - розповіда Світлана Заліщук.

"Розбиті вікна, в машину влетіли камені, у Сергія порізана рука і легке садно на обличчі. Це трапилося між селами Казарня і Суботці, неподалік від готелю Орлине гніздо. Напередодні ми повідомляли міліції, що в цей заклад була завезена група невідомих молодих людей. Ведуться слідчі меропіятій," - повідомив у Фейсбуці Мустафа Найєм.

Поширюйте

Коментуйте