Нардеп розповів про замах на Березкіна

14:37, 15 Січня, 2013

Несподівану інформацію щойно переслав авторові цих рядків народний депутат України Геннадій Москаль. Стверджуючи, ніби МВС про цю історію вже четвертий тиждень поспіль «намагається мовчати, як радянські партизани». В принципі, воно й не дивно. Бо «інцидент», пов’язаний із членом парламенту країни Станіславом Березкіним, наразі проходить як один з найрезонансніших нерозкритих злочинів, що скоєно в Україні впродовж місяця.

 

21 грудня о 14.20 у місті Кіровограді на пустирі поблизу офісу приватного акціонерного товариства “Креатив” було знайдено підозрілу картонну коробку. В ній знаходився саморобний вибуховий пристрій, виготовлений з використанням мобільного телефону, пристрою для позиціювання, ручки з вмонтованою відеокамерою, електродетонатора та близько 300 г вибухівки. Вжитими заходами зазначений пристрій знешкоджено. Попередньо встановлено, що чотири години до того на мобільний телефон народного депутата України С. Березкіна подзвонив невідомий та повідомив, що у камері схову автостанції «Кіровоград-1» для нього покладено термінову посилку, та запропонував її забрати.
Указану посилку Станіслав Семенович доручив забрати своїм охоронцям, після чого залишити її на пустирі.

Перевірку за даним фактом проводить управління Служби безпеки України по Кіровоградській області.
«Гречка» неодмінно інформуватиме своїх Інтернет-читачів про подальший розвиток інтригуючої історії. А ще, по можливості, про таємничого дозвонювача й про тих, хто здатен за грубі гроші постачати злочинному світові №№ контактних телефонів вітчизняних державних діячів.
                                                                                                                                                                     Олег БАЗАК

Останні новини по темі
Прийомні сім’ї матимуть пільги на комуналку
Залізничники протестуватимуть під Кабміном
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024